Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan beszeljem meg ezt...

Hogyan beszeljem meg ezt anyukammal?

Figyelt kérdés

Baratnommel (18f-18l) tobb mint 3 honapja vagyunk egyutt de 4 eve ismerjuk egymast

Es felvette hogy aludjak nala a 4. honapfordulonkon, ami meg kb 2 het

Sokat vagyunk egyutt, sok helyre mentunk kirandulni es randizni de ha otthonmaradtunk akkor csak naluk...nalunk meg nem volt, de ennek is megvan az oka

Mondtam anyukamnak hogy atszeretnem hivni, de egyertelmuen nem orul neki...volt mar baratnom fel evig, de o nem johetett

szoval ugymond nem hoztam haza meg senkit

de megkaptam azt hogy nem szeretne ha hazahordanak mindenkit par honap multan

mar ez is problema neki...mert hogy anno naluk nem igy mukodott (41 eves nem vallasos)

lesz meg huzabona de bele fog egyezni...

de hat az ottalvasba nem hiszem...mert hogy szerinte korai..de miert?

nem is merem mondani meg, 3 het mulva lenne

utana meg mar suli es akkor meg arra fogna...egyebkent felvettek az egyetemre a baratnomet is, vacsiztam mar a szuleivel o is talalkozott az enyeimmel szoval nem ertem...

hogyan mondjam hogy ezt tervezzuk? Mivel erveljek? baratnom mar megbeszelte a szuleivel, siman beleegyeztek...

lehet attol tart hogy nagymama lesz...mondjam hogy ha naluk vagyok egesznap tudnank dugni ha akarnank? igen, lenne valami biztosan, ugyanaz ami nappal is szokott

vagy hogy azt mondja hogy ez pofatlansag, miert csinalunk ugy mint akik mar jegyesek...

ezeket tuti megkapom majd, vagy csak siman hogy szo sem lehet rola

Tudja hogy ha akarom megtudom kerulni az engedelyet, de nem akarok hazudni

De most tenyleg, mitol felt? Vagy miert akarja ezt tiltani?


2018. júl. 31. 00:59
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Inkább beszélj vele, hogy mi baja. Lány lennél, akkor is nagyon túlzás ez már. Én anyámnak felvetném, hogy vasárnap haza hozok valakit már pénteken elkezdene főzni :D
2018. júl. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos sok nő ilyen,mert lehet neki hiányzik ami neked most épp virágzik, anno ennek a korosztálynak max esküvő után volt vmi kinlodása az ágyban a gyerekért és féltékeny,meg a gyerek az életcél ezért bezárna a szoknyája melléé.. Dákmunka,koter,albi,mert még 30 évesen és max fagyizni viheted a csajt titokban a haverok kocsijába.. 18 vagy növessz tököt,ne légy mama pici fia akinek felnőtt férfiként anyu mondja kivel aludhat..
2018. júl. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Furcsa... nekem idos szuleim vannak de barkit vittem haza sose volt gond akkor se mikor elotte 2 percel szoltam :D

Fiu letedre nagyon felt szerintem nem akarja ‘elengedni’ “anyuci pici fiat? “

Bar eleg fiatal anyukad van lehet rossz tapasztalatai vannak?!


Mindenkepp normalisan le kene ulni beszelni vele hogy muterka te nem aludtal ott faternal soha regen?!

Amugy a fiuk meg 1 ejszakasokat is visznek te meg szegeny a komolyat se engedik 18 evesen hihetetlen.

2018. júl. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

En aludnek a lanynal

A rossz tapasztalat max annyi hogy elozo baratnomet se akarta hogy hazahozzam 5 honap utan mert hogy nem komoly...de aztan nagy nehezen belement de aztan azon a hete szakitottunk...aztan ezt is megkaptam amikor emlittem hogy atjon majd

Igen, mindig azt hozza fel hogy az o idejukben nem igy ment

Elozo baratnomnel meg azt hitte hogy tuti leragadok egynel es hogy elveszem majd felesegul mikor atmegyek hozza...ahj istenem...mar sose kerek semmit, csak jobb lenne a lelkiismeretemnek ha nem hazugsaggal kene elernem amit akarok

durva mi? nem is beszeltunk meg ezen de mar parazok es erzem hogy vita lesz...

2018. júl. 31. 01:25
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Költözés.. Komolyan az ilyen szülő mit hisz h szűz marad a gyerek 31 éves koráig? Ha épp akkor lesz esküvő,ez pusztán irigység h ma már máshogy megy,sokkal jobban,nem kell vadidegennel házasodni és kinlodni ha szar.. Max a képükbe van hazudva.. Mondom ezt szülőként,de sose túrtam a gyerekeim nemi életébe,főleg nem 18 felett,de nem is hazudtak az arcomba 16 évesen se mert nem kelett..
2018. júl. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

#2 vagyok

En anyukadra gondoltam hogy neki van rossh tapasztalatai a ferfiakkal :D nem veled

2018. júl. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Elirtam a # 3ast irtam,
2018. júl. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

18 evesek vagytok. Mi lenne, ha inkabb elutaznatok egy hetvegere valahova, es berelnetek egy panzioban egy szobat? Vagy hetkoznap, akkor talan olcsobb, nem tudom. Egyik nap elutaztok, csoszogtok a kornyeken, ott alszotok, masnap delelott csaszkaltok megint, este hazautaztok.

Nagykoruak vagytok, nem kell szuloi engedely.

Hosszutavon pedig menekules (koltozes) otthonrol, mert ugy tunik, anyukad nem akarja tudomasul venni, hogy felnottel, es ha teheted, ne is legyel anyuci pici fia otveneves korodban is. Nagykoru vagy. Ahhoz nem igazan van jogod, hogy akarata ellenere odavigyel barkit is, de elkoltozni elkoltozhetsz.

Apukaddal nem tudsz beszelni errol? O is tiltana?

2018. júl. 31. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Ez van, anyád halálos féltékeny a csajokra. Szívás.
2018. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ember, 18 éves egyetemista vagy, nem egy kis hülye 13 éves. Nem kell engedélyt kérned anyádtól ahhoz, hogy ott aludj valakinél. Nem kell beavatni őt a pár hetes/hónapos párkapcsolataidba és le kell sz#rni, hogy mit gondol, nem az ő dolga, hogy összeházasodtok-e vagy nem. Ezt nem bunkóságból írom, hanem jó tanácsként (én sem vagyok híve az itt gyakran hangoztatott "költözz el és szakíts meg minden kapcsolatot" kategóriájú tanácsoknak). Ha jót akarsz magadnak, akkor minél hamarabb tököket növesztesz és elkezdesz határozott, felnőtt emberként viselkedni, különben anyád 30-40+ évesen is gyerekként viszonyul majd hozzád, ha nem vagy képes kiállni a döntéseid mellett, akkor nem fogja megtanulni, hogy legfeljebb tanácsokat adhat, de nem szólhat bele a dolgaidba, aztán írhatod ki a kérdéseket, hogy "eljegyeztem a barátnőmet de anyukám nem örül, mit csináljak?". Jó (bár kései, de már mindegy) kezdet lenne a felnőtté váláshoz, ha odaállnál anyád elé, megmondanád neki, hogy "anya, ma Mucinál alszom, holnap jövök haza" ahelyett, hogy könyörögnél neki vagy engedélyt kérnél, ezután fognád a hátizsákod és elmennél Mucihoz, lesz#rva, hogy anyád szerint korai vagy nem.
2018. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!