Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogy reagálnátok ha a...

Szülők! Hogy reagálnátok ha a 21 éves lányotokat eljegyeznék?

Figyelt kérdés
Adott egy 21 éves lány, 18 éves kora óta együtt van a párjával aki most eljegyezte, és javában tervezik az esküvőt/közös jövőjüket. Nem tartanátok korainak? A lány még nem diplomázott, 2 éve van még az egyetemből. A fiú 1 évvel fiatalabb a lánynál. Mit szólnátok az esküvőhöz?

2018. aug. 1. 20:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
87%

Áldásom adnám rájuk és elhalmoznám őket jókivánságaimmal.


.

Mi baj az eljegyzésükkel, ha eddig nem volt probléma, hogy együtt élnek? - hiszen csak törvényesíteni akarják kapcsolatukat.

.

Téged mennyi dős korodban jegyzett el (első) férjed?

Mennyi idősek voltatok, amikor a sírig tartó együttélést terveztétek?

.

"A lány még nem diplomázott"

Aztán pedig jön az, hogy még nem dolgozta eléggé be magát a munkahelyén.

2018. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

"Én: hány éves voltam amikor a lányom apja eljegyzett? 20-21? Akkor nem ítélkezhetek, hiszen jó magam is ezt a lépést tettem meg."

Bocs, de ez azért nem egészen helytálló, mert ha te adott esetben valami hülyeséget csináltál - nem az eljegyzésre gondolok, hanem általánosságban -, akkor attól még jogod van (söt valamennyire kötelességed is) megpróbálni a gyerekedet megvédeni a hasonló rossz döntéstöl.


Ettöl függetlenül ez az adott esetben a lány döntése.

2018. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Annyira nem fiatal, különösen egy nulla jelentőségű, semmilyen következménnyel nem járó valamihez.
2018. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól. Örülnék, hogy boldog, és megtalálta az igazit.


Az esküvő esetén meg, hát gyűjtsenek még pénzt.

2018. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz. :)

Én vagyok egyébként a lány, a szüleinknek még nem jelentettük be, és szerettem volna ha más szülők elmondják erről a véleményüket.

2018. aug. 1. 22:25
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

:)

Gratulálunk nektek! :)

2018. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
21 volt a felesegem mikor megkertem a kezet. A szulei meglepodtek de jol reagaltak, nem elleneztek.
2018. aug. 2. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
49%
ha te lány vagy akkor nem vagy biztos dolgodban ? felnőtt vagy ,ha nem tetszene a szüleidnek házasáod akkor nem mész hozá ?
2018. aug. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
házasságod
2018. aug. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
76%
Gratulálnék.
2018. aug. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!