Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálj olyankor ha...

Az a lány 18 kérdése:

Mit csinálj olyankor ha leülsz anyukáddal beszélni és el mondod neki hogy lezbikus vagy és ő jön azzal h mond el az igazat el mondtad és ő ezt nem fogadja el es azzal jon hogy ő ezt nem engedi. Stb? 18L

Figyelt kérdés
2018. aug. 8. 19:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
56%
Hát eztet oszt én se engedném. Meg a kurvulást se, meg még a tetkót se.
2018. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
23%
Nagy tétben le merném fogadni, hogy a második válasz (tőlem van) azért lett méltatlanul lepontozva, mert kijavítottam a sok helyesírási hibát.
2018. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
61%
#8: Igen, ilyen is van. Meg olyan is, hogy családanya, csaladapa valik el, mert rájön(vagy nem bírja/akarja) tovabb titkolni, hogy a saját neméhez vonzódik.
2018. aug. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

" lezbikus"


Ez azt jelenti, hogy ugyan már a buzulás útjára lépett, de még nem teljesen leszbi.

2018. aug. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem kértem oktatást csak egyszerű válaszokat 😡😂😂 18 éves vagyok kétlem hogy ez változna 13 éve tudom magamrol hogy nem a fiúkhoz vonzódok :/
2018. aug. 9. 10:10
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Tehát te már 8 évesen szilárdan tudtad hogy leszbikus vagy?? Vicc :"D
2018. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

[link]


Azt írtad 13 ÉVE tudod hogy az vagy.

18-13=5. Azt írtad, hogy 5 ÉVES KOROD ÓTA tudod. Az idióta nem én vagyok, ha lehet akkor itt állj ki magadért, ne privátb üzenetben huszárkodj.

2018. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
25%
Lehet meg kéne próbálni Máriatövis teát, úgy hallottam sok mindenre jó. Lehet neked is beválna, és kilábalnál a leszbiségből. Egy próbát megér.
2018. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
15%

Egy homofób szülőt meggyőzni arról, hogy nincs igaza nem valami embert próbáló, de a végén szívmelengető történet, ami azzal zárul hogy szülő és gyerek sírva összeölelkeznek. Nem, ez egy rendkívül szar helyzet, és senkinek sem kívánom, hogy ilyesmin kelljen átmennie a saját szüleivel (remélem a gyk homofób kommentelőinek sem lesz meleg gyereke - vagy inkább egyáltalán nem szaporodnak) de egy dolgot tehetsz: beszélsz vele. Valószínűleg ez csak egy hirtelen sokk volt, és idővel megenyhül, és felfogja, hogy nincs befolyása abba, hogy te kihez vonzódsz és kihez nem.

És ez nem igazságos. Nem kéne magyarázkodnod, hiszen pont, hogy te bíztál meg benne annyira, hogy elmondd a titkod, ő pedig elárulta a bizalmadat ezzel a reakcióval, de egy esélyt még adj neki.

Viszont ha ezt is eljátssza; ha képtelen lesz ugyanúgy nézni rád, mint régebben, és ha képtelen lesz elfogadni, hogy te igenis lányokat fogsz hazahozni bemutatni neki, akkor készen kell állnod rá, hogy kivágd őt az életedből, mert nincs ebben az esetben helye benne.

2018. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%
19, ne írj hülyeséget. A melegek nem szaporodnak.
2018. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!