Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a baja anyukámnak és mit...

Mi a baja anyukámnak és mit tudok vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves leszek, érettségi után szakmát kezdtem( szállítmányozási ügyintéző).

Mindenben kiveszem a részem itthon is,kell főzök, mosok, takarítok.

Fiú tesóm 23 éves, egyetemista,400km-rel arrébb tőlünk.

Szóval apukám, anyukám és én élünk együtt.

A történet ott kezdődik,hogy van egy 21 éves barátom,akit anyukám nem kedvel,mert szerinte nem halmoz el ajándékokkal,nem visz erre arra stb. Ami valahol igaz is, de csak azért mert az idős beteg szüleit neki kell támogatnia, de így is mentünk nyaralni külföldre,így is megyünk moziba,így is vesz csokit. Nekem ezek nem érnek semmit,én azt akarom szeressen,ami meg is van.

Időközben anyukám munkatársa belém szeretett,egy 24 éves fiatal srác. Anyukám őt nagyon kedveli és én is kedvelem,sokat beszélgettünk, részemről mint barátok!

Aztán akkor derült ki,hogy ő többet akar. Természetesen anyukám egyből mondta,hogy vele kellene legyek,meg fényezte a fiút stb. Tény,hogy nagyon kedves és aranyos,de nem ilyen lány vagyok. Nekem a barátom többet ér egy új fiúnál,aki elhalmozna mindennel,de nem lennék belé szerelmes. Természetesen barátommal maradtam,ez nem is volt kérdéses. Azóta anya nem szól hozzám szinte,azt hajtogatja,hogy ő is csak azzal foglalkozik aki vele is. Egyik pillanatról a másikra elkezd sírni. És kérdezem mi a baj,azt mondja nincs semmi és tovább sír. Mindenkivel ellenséges. Biztosra veszem,hogy azért mert barátommal vagyok és nem az ő által kedvelt fiúval.

Tudom,hogy felnőttkorúként jogom van eldönteni,kivel vagyok. Ráadásul 3 éve vagyunk együtt. De mégis annyira zavar,hogy anya elfordult az egész családtól. Hiába akarok vele beszélni,nem mond semmit és azt mondja nincs baja,utána meg utálja az egész világot.

Gondoltam egy anya-lánya napra is, el akartam hívni reggelizni,de azt is megtagadta.

Pedig én úgy érzem jogom van eldönteni,kivel vagyok.

Nem az ő kedvére fogok választani párt. Hiába akarja. És ennek ellenére én erőlködök,hogy újra beszéljen velem többet.

Szerintetek mit tudnék csinálni? Vagy kéne egyáltalán erőlködnöm?

Bocsi hogy hosszú lett .

20/L


2018. aug. 11. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd anyukádat anyukádnak és te csinálj magad belátása szerint. Anyukád úgysem fog feleségül venni.
2018. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Megsértődött, mert kudarcba fulladt a terve. A helyedben most egy darabig nem tepernék azért, hogy rendeződjön a kapcsolatotok. Előbb-utóbb rájön, hogy neki sem jó, ez a helyzet és közeledni fog hozzád.
2018. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Én azt csinálnám, amit eddig is csináltál: kitartanék amellett, hogy én válasszak párt magamnak, de közben próbálnék azon is dolgozni, hogy anyukámmal ne romoljon meg a kapcsolatom se emiatt, se másért.
2018. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem ez a baja.

Ha mégis, akkor meg gusztustalan érzelmi zsarolás amit tesz.

2018. aug. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Hagyd békén csak játsza a megsértetett ne menj bele a játékába beszélj vele ugy mintha semmi baja nem lenne. Apám csinalta ezt, amikor nem foglalkoztam abbahagyta ezt a fajta viselkedest mert látta, hogy nem megy vele semmire.
2018. aug. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Közöld vele, hogy ha szerelmes a kollégájába, menjen ő hozzá feleségül. Hátha ettől észhez tér...
2018. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd, főjön a saját levében. Semmi köze ahhoz, hogy kivel van együtt. Ha legalább valami tróger alakról lenne szó, de az elmondottak alapján nem. Szóval duzzogjon, te meg addig ne is beszélj vele, felesleges.
2018. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a saját életével nincs megelégedve és ezt szeretné újra élni rajtad keresztül.
2018. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Menjetek el közösen valamerre és mutass rá egy random pasira, azzal a felkiáltással hogy őt szeretnéd új apunak. Ha azt mondja nem, akkor sertődj meg és ne állj vele szóba.
2018. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy változó korban van, ne hagyd magad zsarolni érzelmileg, jól cselekedtél.
2018. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!