Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként elvárnátok/elvárjáto...

Szülőként elvárnátok/elvárjátok, hogy a 18 éves gyereketek elmondja, hogy mikor hova megy?

Figyelt kérdés
2018. aug. 11. 16:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
18%

Ha nem küld magátol akkor te bastad el! Godolom meg veletek lakik.

A te hibad higy szégyenkezik előtted.

Beszéld meg vele.

2018. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
19%

Alap

Aki otthon lakik az meg gyerek statuszban van

Es normalis emberek kommunikalnak egymassal elmondjak hova mennek

2018. aug. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
59%
Igazából nem tudom, hogy elvárás volt-e ezzel szemben, mert ha valaki ment valahova, akkor automatikus volt, hogy szóltunk a másiknak. Ha senki nem volt otthon, akkor sms-ben, vagy cetlire felírva tudattuk a másikkal, hogy ide mentünk, ekkor jövünk, ne keress. Szerintem ez nem csak arról szól, hogy 18 feletti vagy alatti az illető. Egy 30 éves is kerülhet bajba, aztán senki sem tudja merre ment.
2018. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én szoktam otthon szólni, ha megyek valahová vagy hagyok egy cetlit az asztalon. Nem azért, mert gyerekstátuszban vagyok, hanem azért, hanem mert együtt lakunk és szerintem egy ilyen helyzetben ez alapvető. A szüleim is mindig szólnak, hogy mikor nem lesznek otthon. A lakótársaimnak is mindig szólok, hogy tudjanak róla, illetve ők is. Nyilván nem kell minden apró részletet elmesélni, illetve a vallatás/faggatás is más tészta, de szerintem az teljesen normális, hogy nem csak úgy lelépünk minden szó nélkül, hanem előre jelezzük és akkor nincsen olyan, hogy pl. kizárnak, keresnek, aggódnak stb..
2018. aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Amíg otthon lakik addig igen. Elég ha csak annyit mondd elmentem a Petihez majd jövök. Vagy bulizni mentem a haverokkal hajnalba jövök.
2018. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Meg ha nagyon gellert kap valahol és tényleg ne várjuk, akkor van messenger, lehetőleg hangüzenetben, neki is könnyebb, otthon is mókásabb :)
2018. aug. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

- hová megy

- mikor jön


Ha késik, elvárom, hogy egy SMS-t dobjon, hogy tudjam, nem erőszakolják az út szélén, hanem pl. elhúzódott a buli.


Amúg menjen, amerre akar, de akivel egy háztartásban élek, alap, hogy megmondom, merre-meddig megyek.

2018. aug. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Csak azt,hogy mikor jön haza.
2018. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!