Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák! Ti kihoznatok a 30 év...

Anyák! Ti kihoznatok a 30 év feletti fiatok szobájából a szennyest, megigazgatnatok az agyat, becezgetnetek, nektek mi fér bele, ha még ennyi idősen otthon lakik az ilyen idos gyereketek?

Figyelt kérdés
Van ennek még ilyen idos korban egyáltalán egészséges formája?
2018. jún. 22. 12:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
A becezgetes meg csak csak. De ne idegesitsen mar fel senki azzal,hogy egy 30eves meglett ember nem kepes a sajat szennyeset legalabb a szennyeskosarig kivinni meg agyat igazitani..
2018. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%

Nekem max az otthon lakás férne bele, de az is csak ha önhibáján kívül lakik otthon, nem mert egy lusta here :/

De beágyazni, szennyest kihozni még az 5éves fiam is képes...

2018. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy hoznám ki, ha erre a 20 másodperces dologra nem képes, akkor felőlem legyen a szobája görénylyuk, csak ne lepődjön meg ha pofont kap amikor panaszkodik hogy nincs tiszta ruhája.

Még belefér a becézgetés, de nem szabad túlzásba vinni

2018. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én nem anya vagyok hanem egy 18 éves lány, de hogy 10 éve nem viszi ki anyukám a szennyesem az is tuti xd és az ágyamat se igazgatja :D

Nem hogy még a 30 éves férfinak csinálni ezt sirok xd nem kis baba. Viszont ettől független becézget és a felnőtt férfi testvéremet is

2018. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pontosan ezt csinálja édesanyám testvéremmel.

A becézgetést kivéve.

Aztán megy a csodálkozás, hogy lassan 31 évesen sem akar dolgozni, ellenben utazgatni és bulizni akar anya fizetéséből.

Azaz pontosan ezt is teszi.


Sokat gondolkoztam azon, hogy vajon engem is ennyire el fog vakítani az anyai szeret?

2018. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nevelés abszolút csődje lenne.
2018. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ez már a tipikus rossz irányba fordult mama hotel. Semmi bajom azzal, ha valaki otthon él, de közös erővel csinálnak mindent. Ha az egyik fél csak döglik a sarokban a másik meg agyon dolgozza magát, akkor az már sehol sem egészséges kapcsolat.
2018. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a pasi? Vagy a pasi nője?vagy csak egy ismerősük? Amelyik anya ezt megcsinálja, nem ír ilyen kérdést ki... valami olyasmit inkább, hogy a fiam egy lusta dög...
2018. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem,sőt ilyen időseb,már 20-on évesen sem megyünk be a gyerek szobájába.

Ha őt zavarja,vigye ki!

2018. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

Hát, ez attól is függ, hogy amúgy ki mit csinál otthon.


Igaz, én nem vagyok fiú, de néha előfordul, hogy anyukám megágyaz helyettem. A szennyest én viszem ki, mert én tudom, hogy mi koszos már, viszont legtöbbször ő mos. Én főzni, mosogatni szoktam, illetve rendet rakni (hogy ha kéri, akkor az ő szobájában is).


Az együttlakást nem tudom, mennyire egészséges, én is gondolkoztam már rajta. De mi jól elvagyunk, anyagilag is könnyebb, és úgy vagyok vele, hogy akkor meg miért ne?


31/nő

2018. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!