Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apukám kirakhatna az...

Az apukám kirakhatna az utcára ha terhes lennék?

Figyelt kérdés
kirakhatnak otthonról ha terhes vagyok?

2018. aug. 11. 17:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
11%
Ha a közösen lakott ingatlanban tulajdonsjogod van, akkor nem tehet ki. Max kivásárolhat.
2018. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
33%
Azért szerintem ha már van róla papírja, hogy terhes, akkor az egészségügyi rendszeren keresztül valahogyan csak kaphat valamiféle védelmet szerencsétlen magzat, nem?
2018. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
97%
#12 Ha a "valamiféle védelem szegény magzatnak" azt jelentené, hogy jár ingyen lakás meg minden, senki nem dolgozna, mindenki inkább szülne...
2018. aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem arra gondolok, hogy "ingyen lakás meg minden", hanem hogy pl. munkahelyről sem rakhatják ki, ha már eleve van munkahelye, nem? És ezért gondolom, hogy ha már eleve van hol laknia, akkor talán onnan sem. Vagy legalábbis csak akkor, ha van hová mennie. Csak úgy az utcára remélem, hogy nem...
2018. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
71%
Engem kiraktak terhesen. Nem tudom, hogy 17 évesen milyen jogaim voltak, mert a rendszer le sem tojt. Nehéz volt, de azóta már eltelt 25 év, saját lakásom van, a fiam egyetemre jár, sőt még tesói is vannak. Szóval ja, kitehet. Hogy utána hogy számol egy ilyen a lelkiismeretével azt nem tudom. De nekem pont ez adta azt az erőt, ami segített abban, hogy valaki legyek és a megmutassam azt, hogy egy kidobott gyerek milyen messzire tud jutni, és még a testem sem kellett eladnom hozzá.
2018. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
59%

"azóta már eltelt 25 év ... Szóval ja, kitehet."


Szóval ja, kitehette volna - 25 évvel ezelőtt. De most?

2018. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
A gyereket védik, nevelésbe veszik, és ha a vér szerinti(-ek) nem csak ellátni képtelen(-ek), hanem tojnak is rá egy darabig (van ennek pontos definíciója, nem emlékszem, változott is, hadd ne ássam elő), akkor örökbeadható lesz, és a traumákért jó eséllyel valamelyest kárpótolja a családi háttér, hogy valóban akarták és vele vannak. Tehát védi, igen. Hátrányaival együtt is sokkal jobban, mint a felelőtlen életképteleneket.
2018. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
57%
De már magzatkorában is védik, ugye? Szóval akkor kitehetik a kérdezőt az utcára vagy nem?
2018. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy az a poén, hogy ha bérlő lennél valahol, a tulaj nem tehet ki a saját lakásából terhesen akkor se, ha nem fizeted a lakbért és köztartozást halmozol fel, de a saját szülőd kirakhat, ha elmúltál 18...
2018. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
90%
Van anyaotthon, jár a terhesgondozás és a pszichológus. Ez egyike annak a maroknyi dolognak, amiben világszinten a legjobbak közt vagyunk, csak ez nem kerül elő a mainstream hírdarálókban.
2018. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!