Mit csináljak anyával?

Figyelt kérdés
A sztori röviden annyi, hogy a barátom füvezik, én soha nem próbáltam még és nem is akarom. Ha egy kicsit idegesebb vagyok, vagy rossz kedvem van, akkor anyám állandóan rámhúzza, hogy biztos én is füvezek vagy “mi van veled, füveztél?”. Nagyon idegesít, mert én tényleg büszke vagyok erre, hogy ilyen társaságban vagyok és nem csinálom, anya pedig hol elhiszi, hol nem. Mit tudok vele csinálni? Már a drogteszt is megfordult a fejemben.

2018. aug. 13. 13:24
 1/9 anonim válasza:
44%

"Nagyon idegesít, mert én tényleg büszke vagyok erre, hogy ilyen társaságban vagyok" hogy lehet egy füves bandára büszkének lenni?! Meg áll az eszem!

Nem csoda, hogy anyukád kötözködik állandóan!

Hány éves vagy amugy?

2018. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem a bandája vagyok büszke, hanem arra, hogy én vagyok annyira erős, hogy nem csinálom, de látom ebbe is bele lehet kötni.


18.

2018. aug. 13. 13:35
 3/9 A kérdező kommentje:
*bandára
2018. aug. 13. 13:36
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha sokáig olyan bandában vagy te is olyanná fogsz válni. Sajna ez így működik. Nem hónapokról beszélek hanem évekről.
2018. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Ne anyáddal akarj csinálni valamit, hanem dobd ki a drogos palidat. Arra legyél büszke, hogy nem vagy drogos bandában.

Hány éves vagy?

2018. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Mi értelmét látod olyannal járni, aki füvezik, ha te nem akarod kipróbálni se? Mi értelme van egy ilyen kapcsolatnak? Anyukád szerint semmi. Ha te is végiggondolnád, és belátnád, hogy tényleg semmi, akkor visszanyernéd a bizalmát.
2018. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Hagyd ott a pasidat,m csak ido kerdese,h mikor rant magaval!!!
2018. aug. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha neked erre van szükséged ne csinálj vele semmit csak szeresd, és viseld el, ahogy ő is téged, ha rendőrségi alkalmazott vagy, akkor könyveld el, hogy ez egy gyenge próbálkozás volt... Sok sikert a jövőben!
2018. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
34%

nem értem miről beszél a többi válaszoló.

ez van, anyukád nem annyira érti meg annyira azt hogy a fű attól hogy társadalmi stigmája van, még nem egy halálosan veszélyes szer, nem veszélyesebb az alkoholnál. más a felfogása és egyértelműen félt tőle. ez nem jelent semmit szerintem a barátodra vagy a társaságra nézve (nem értem miért kéne szakítanod a barátoddal csak mert te nem akarod kipróbalni :D)

2018. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!