Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Sok szülő miért nem érti meg, hogy 20 év felett lehet a "gyereknek" szexuális élete? Vagy csak az enyémek ilyenek?

Nem tudom mi rossz van ebben ennyi idősen...

2018. aug. 14. 16:27  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Mondjuk hallják hogy csinálnak,és ez zavarja őket?

A válasz 30%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/21Időpont 2018. aug. 14. 16:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az kizárt, mert sose és nem fogok hazavinni senkit

# 2/21Időpont 2018. aug. 14. 16:39 Privát üzenet

Lehet, de nem feltétlen szükséges. Maximum akkor ha már napirenden van a téma.

Ha nincs, akkor ugye azt te sem gondolod, hogy majd a szülő fogja a gyereket noszogatni, hogy menj csak kislányom szedj össze valakit, hogy te is elmondhasd magadról, mert ennyi idősen már kell valaki.

Ugye?

A válasz 6%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/21Időpont 2018. aug. 14. 16:53 Privát üzenet
Most akkor gyerek vagy nem? Ha nem, akkor senkinek semmi köze a szexuális életéhez, a szüleinek sem, csak a párjának. Úgy kell intézni, hogy a szülőket semmiféleképpen se érintse. Felnőtt ember ezt meg tudja oldani. És felnőtt ember egyébként sem foglalkozik mások véleményével, hanem úgy éli az életét, ahogy ő jónak gondolja.

A válasz 28%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/21Időpont 2018. aug. 14. 16:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Idézőjelben van a szó...

# 5/21Időpont 2018. aug. 14. 16:59 Privát üzenet
Az első komolyabb barátnőm anyja volt ilyen. Ha a hétvégét náluk töltöttem, akkor mindig külön kellett aludnunk. Egyszer meguntam és finoman megjegyeztem, hogy nemi életet nem csak éjjel lehet élni (a szülők a kórházban dolgoztak, hétvégén is sokszor üres volt a ház napközben is). Ebben az apja igazat adott, azután már nem kellett a nappaliban aludnom, ha az egyetemről hozzájuk mentünk hétvégére.

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/21Időpont 2018. aug. 14. 16:59 Privát üzenet
Tisztában vannak vele, de én pl a gondolattól is rosszul vagyok, hogy majd egy napon az én kicsi lányom--- hiába, hogy ez az élet "rendje", de szerintem ezt rohadt nehezen veszi be egy szülő gyomra

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/21Időpont 2018. aug. 14. 17:03 Privát üzenet
Utolsó: szerintem akkor veled valami baj van. Nekem sosem jutott eszembe, hogy problémázzak azon, hogy a felnött gyerekeimnek VAN szexuális élete, éppen mert ez természetes!

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/21Időpont 2018. aug. 14. 17:08 Privát üzenet
Ez teljességgel képtelenség. 48/N, 2 gyermekes szülő.

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/21Időpont 2018. aug. 14. 17:09 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Szerintem is azért van ez mert furcsa nekik belegondolni hogy a gyerekük, akit egykor a kezeikben fogtak most azt a tevékenységet végzi mint ők akörül amikor a gyerekük "készült".

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/21Időpont 2018. aug. 14. 17:10 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szülők! Ha egy szülő egyszer kezet emel a gyerekre onnéttól kezdve ha ideges lesz újra becsúszhatnak nagyobb valószínűséggel ismét a pofonok?
Miért kérdezik folytamatosan, hogy ki tetszik nekem? 18/F
Hány évesek voltatok, amikor meghaltak a szüleitek?
Hány éves korig szólhat bele a szülő abba, hogy hol legyen nappal, illetve hol aludjon a gyerek?
Ha a szülő egyszer megver, akkor utána is megfog?
Csak nekem nincs kedvem beszélgetni a szüleimmel?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!