Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sok szülő miért nem érti meg,...

Sok szülő miért nem érti meg, hogy 20 év felett lehet a "gyereknek" szexuális élete? Vagy csak az enyémek ilyenek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi rossz van ebben ennyi idősen...
2018. aug. 14. 16:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, én ezt sosem fogom megérteni. Szerintem sokan abba nem gondolnak bele, hogy ők nem maguknak szültek egy picike babucit, aki a sajátjuk amíg világ a világ, hanem az a picike babuci majd egyszer felnő és ugyanolyan felnőtt ember lesz belőle, mint bárki más. Én úgy gondolom, hogy egy normális szülő már a gyerek születésekor is megérti, hogy a gyereke egy szuverén lény, akinek lesz egy saját élete, önálló gondolatai, érzései, véleménye, vágyai stb., stb. Hála istennek az én szüleim is normálisan voltak és soha nem kellett ilyeneken vitáznunk, mert megértették, hogy van egy párom, akit szeretek és ennélfogva szeretnék vele minél több időt együtt tölteni vele, találkozni, együtt aludni stb. Soha nem volt ebből semmi konfliktusunk.
2018. aug. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%
Komoly prűdség lehet a háttérben. A szexualitás természetes, és nincsen semmi baj, ha együtt vannak és védekeznek.
2018. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy természetes dolog. Nagy gondok vannak, ahol nem tudják elfogadni, kezelni
2018. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Ez teljesen természetes ,hogy gyermekünk él szexuális életet.

Meg kell tanulni bízni benne és felkeszíteni a felelőssegteljes védekezésre.

Ha igénye van rá beszélgetni vele erről a témaról is !!

Mi annó ezt megbeszéltük megtettük !

Jeleztem fiamnak csak írja a bevásárlólistahoz gumi megveszem fiókba beteszem es ennyi.

Elkell fogadnunk ez az elethez hozzá tartozik.

Felnőnek. Ez az elet .

2018. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%
Ez csak a vallásosakat zavarja,de őket nagyon,főleg az a tudat h még élvezetes is..
2018. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem vallásosak a szüleim egyáltalán, csak te a tulajdonuk vagy és azt csinálod, amit mondanak...
2018. aug. 14. 21:16
 17/21 anonim ***** válasza:
11%

Ha nem laknál velük, nem is hallanád, hogy mikor mit mondanak... El kéne költöznöd, a saját lábadra állni, mondom én. Hogy téged idézzelek, "Nem tudom mi rossz van ebben ennyi idősen..."


Nem is értem, hogy ki az, aki ágyba bújik veled, amikor még fel se nőttél... És ha összehoztok egy babát, mihez kezdtek?

2018. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
93%

#17

Értem, tehát aki neadjisten továbbtanul, ennélfogva nem rendelkezik akkora önálló jövedelemmel, amiből fenntarthatna egy saját lakást, akkor eszébe se jusson a szex, mert csak egy kisgyerek.

Imádom a gyakorit.

2018. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
2%
Előző szerinted miért ugatom h mama hotel a mentális betegségek melegágya,igen kiskoru a 30 as is.. Nézd meg akit otthon elszámoltatnak 20 30 plusszosan,és a bugyijába is benéz anyu apu..
2018. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
92%
Normális családokban nem így működik, ahogyan te írod és szerencsére nem mindenki hibbant meg.
2018. aug. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!