Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos ez a viselkedés apukám...

Jogos ez a viselkedés apukám részéről?

Figyelt kérdés

19 éves koromban kimentem külföldre egyetemre így ott is kezdtem el dolgozni. 20 évesen megismertem egy férfit (nem magyar) aki akkor szintén egyetemre járt és akkor összejöttünk. Rettentően szeretem a párom, már több mint 3 éve vagyunk együtt és össze is költöztünk és eljegyeztük egymást az idén. Szintén idén kaptam munkát. Tudniillik hogy apukám világ életében rasszista volt. Nem szeretem ezt a szót használni de ez így van. 19 évesen ugye kimentem egyetemre azt nagyon nehezen fogadta, akkor még jó volt a kapcsolatunk. Amikor megtudta hogy lett egy párom (ő az első mert mindig tiltott apa a fiúktól, hogy a tanulásra koncertáljak stb stb. Az igazat megvallva nekem sem hiányzott annyira a fiùzás mivel nagyon nehéz gimnáziumban tanultam, viszont 18 éves koromban már hiányoltam azt hogy valaki szeressen.) Akkor mindennek lehordott. A legcsúnyább szavakkal élve... Nagyon rosszul esett így össze is vesztünk. Anyukám viszont nagyon örült neki, így máig is ő próbálja "lazítani" apámat.

Nos, kiderült hogy gyermeket várok. Nagyon nagyon megörültem neki és mikor elmondtam a páromnak könnybe lábadt a szeme az örömtől és mindenképp megakarta ünnepelni. A párom szülei is nagyon boldogak voltak, sőt már annyira hogy elkezdték tervezgetni hogy hogy segítsenek. Anyának ma mondtam el telefonon, de ő is jól fogadta. Az igazat megvallva többször is eljátszottam a gondolattal hogy milyen lenne ha anya lennék. Ma este megtudta apukám és felhívott hogy mégis mit képzelem magamról hogy idézem "felcsinálom magam, hogy lehetek ilyen idióta és hogy szégyent hozok rá, ne is keresem soha többé."

Amúgy mielőtt bárki kérdezné a párom 27 éves és nem afgán meg ilyen hasonló nép, ami okot adna a féltésre.

Hogy próbáljak kibékülni vele? Vagy hagyjam inkább?



2018. aug. 15. 20:26
1 2 3
 21/29 Zoequeen válasza:
85%
Az én párom albán származású... es sokkal rendesebb mint egy magyar fiu ....Nekem volt magyar baratom szörnyü volt ... ha vele vagy boldog akkor ne hallgas senkire.... Ha apukad szeret akkor elfogadja..
2018. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
23%
Mekkora kamu, atyaisten..:D Te egyetemet végeztél, ezzel az írástudással, vagy inkább -tudatlansággal? "Koncertálni" kellett gimiben, tényleg? A bivalybasznádi pincér szakközépben nem engednek így át a magyar érettségin, nem egy erős gimnáziumban. Találj ki valami hihetőbb, a szintednek megfelelő kamusztorit, ha ennyire unatkozol.:D
2018. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem maga mellett akart tudni. Ennyi. És most, hogy egy külföldi jegyese vagy, és gyereketek lesz, még kevesebb esélye van neki arra, hogy többször lásson téged. Zavarhatja az is, hogy lengyel, valószínű semmit se tud magyarul, a magyar dolgokról, apud egy árva szót nem tudna hozzá szólni. Próbáld meglágyítani a szívét, hogy sokszor láthatja majd az unokáját, ő semmiből sem marad ki, mert szereted őt stb.

Sok sikert a továbbiakban, és gratulálok a gyerekhez! :)

2018. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
13%
Azt írod apád rasszista, de tudod mit jelent a kifejezés? A lengyel nem egy rassz. De az biztos hogy egy alkesz nép. Meg az is biztos hogy kamu a kérdés!
2018. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem ilyet mondaná apám, hogy ne is lásson soha többé, tényleg nem látna soha többé. Ráadásul azt teszed, ami az élet rendje: munka, házasság gyerek. Nem jogos, nem az őskorban élünk. Kérdezd már meg tőle, mit szeretne? Hogy velük élj 50 éves korodig apácaként? Mert vannak ilyen emberek, akik szerint sem házasodni, sem szülni nem lehet a gyerekének, pedig anno gondolom téged sem a gólya hozott.
2018. aug. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
15%

"#22 na meg jöttél te agybajos troll csak te hiányoztâl"


Te is csak ennyire tudsz fogalmazni és írni, mint a kérdező? Akkor nem csodálom, ha benyalod, hogy ezzel a szinttel bárki leérettségizhet egy erős gimiben.:D

2018. aug. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
93%
#27 Ha tudnád itt nem kötelező helyesen írni. Nem egy helyesírás bajnokságon vagyunk már bocsika. :D
2018. aug. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
A lengyelek olyanok, mint mi. Még közös fejedelmünk is volt: Báthory István.
2018. aug. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#27 08.03


Az igaz. Wc után kiturűni se kötelező, de azért illik.

2018. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!