Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy hozzam fel nekik, hogy...

Hogy hozzam fel nekik, hogy el akarom adni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy ~3-3,5 milliós kocsit a szüleimtől, de most megyek egyetemre a fővárosba, így nem látom sok értelmét, hogy legyen, ezért meg szeretnék tőle válni. Hogy hozzam ezt fel nekik?

2018. aug. 18. 18:40
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Amúgy kb 2 órára lakok, de elvagyok a busz+vonattal is.
2018. aug. 18. 19:30
 12/24 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem meg inkább csak dicsekedni akar a kocsijával. Különben mi köze lenne a kérdésnek ahhoz, hogy mennyibe került? :D
2018. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Amúgy igen. A dicsekvés egy anonim oldalon a legeffektívebb.

Egyébként annyi köze van, hogy egy 92-es Suzuki Swiftnél nem merülne fel a kérdés, mert az jobban diákzsebre van szabva.

2018. aug. 18. 19:57
 14/24 anonim ***** válasza:
78%

Olyan helyre jöttél kérdezni, ahol rengeteg embernek savanyú a szőlő.

Igenis szívás Pesten kocsikázni, de a sok burzsuá inkább kígyózik a több kilométeres dugóban minden reggel és este, minthogy buszozzon, vagy metrózzon, esetleg vonatozzon,közben meg tiszta idegbeteg. Na ennyit erről.

Szerintem is beszéld meg velük a tervedet, mert szerintem mivel ajándékba kaptad, a pénz a tied, ami az eladásából származik majd, azt pedig lekötheted és később jó lesz lakásra. N24

2018. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Igen, mindenképpen erre gondoltam, hogy elpasszolom, a pénzt pedig befektetem. Jól fog jönni majd, ha befejezem az egyetemet. Amit meg a kocsira költenék, azt ugyan úgy hozzátenném a pénzhez.

Megpróbálom akkor megkérdezni őket, hogy vélekednek erről.

2018. aug. 18. 20:19
 16/24 anonim ***** válasza:
7%
A kocsiban van klíma, és nem kell a büdös hajléktalanokat szagolni. Inkább araszolok a dugóban, mint elviseljem az ómigránsokat.
2018. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
8%
Egyébként van benne valami, ha a kocsi nem tud dugó miatt haladni, akkor a busz se :D
2018. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%
Ja, mert logikus, hogy a buszok sorakoznak a dugóban egymás utan, aha, tényleg. :D szóval ha nincs annyi kocsi, nincs akkora dugó. :D de tudom, hogy van aki még a 2 utcára lévő pékségbe is azzal megy, na.
2018. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Buszsáv? Villamos? Metró? Inkább a busz álljon a dugóban, mint én a kocsival. Nem fogok vele városozni. Nem tenne jót neki.
2018. aug. 19. 00:30
 20/24 anonim ***** válasza:
49%
Meg kell beszélni a szülőkkel. Budapesten belül tényleg nem jó a kocsi.
2018. aug. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!