Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy hozzam fel nekik, hogy...

Hogy hozzam fel nekik, hogy el akarom adni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy ~3-3,5 milliós kocsit a szüleimtől, de most megyek egyetemre a fővárosba, így nem látom sok értelmét, hogy legyen, ezért meg szeretnék tőle válni. Hogy hozzam ezt fel nekik?

2018. aug. 18. 18:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Talán add vissza nekik!
2018. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szerintem egyébként inkább a dolog onnan ered, hogy a kérdező fél / szimplán nem akar vezetni. Feltételezem ha kapott egy ilyen kocsit, akkor önmagában az üzemanyag pénz nem nagyon terheli meg a kasszát, mégis inkább 200 km-t utazik busszal-vonattal, minthogy kényelmesen, kötetlen időpontban felkocsikázzon. Kocsival akkor álsz meg amikor akarsz, oda mész ahova akarsz, nincs büdös, idióta utasok, stb.

Szóval kérdező szerintem szimplán mond azt, hogy nem akarsz vezetni. (mármint otthon)

2018. aug. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy nekem ilyen kocsim van, még nem a fáról szedjük a pénzt. :D Nem félek vezetni, mitől is kéne féljek? Egyszerűen nem praktikus Budapesten az autó, illetve nem akarom, hogy amortizálódjon az értéke (+évi 100.000 kötelező, súlyadó, parkolás, szerviz..).
2018. aug. 19. 21:18
 24/24 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mint szülő én biztos nem örülnék a döntésednek, inkább tedd le garázsba a kocsit, én meg fizetem a költségeket.
2018. aug. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!