Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A családom miért ellenzi...

A családom miért ellenzi mindenáron azt hogy porozzak?

Figyelt kérdés
nekem olyan testem van ami nehezen fejlodik ezert szeretnek edzes melle porozni, most egy szar nyomi vagyok es en igy nem erzem jol magam, nem szteroidot szednek csak legalisan kaphato port pl kreatin monohidrat az jo arba van es altalaban mindenkinek hasznal, miert nem ertik meg hogy ez nem szteroid es ugyse lesz tole semmi bajom?

2017. okt. 3. 12:30
1 2
 1/18 Alain Delon ***** válasza:
71%
Elmagyarázhatod nekik, hogy a kreatin egy olyan anyag, amit a szervezet amúgy is termel, te csak rásegítesz.
2017. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%
Igazuk van. Mellesleg ugyanolyan nyomi maradsz, pár lufiizom nem fog rajtad segíteni.
2017. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Konzultáltál már személyi edzővel és dietetikussal? Lehet, hogy nem a tested fejlődik nehezen, csak egyszerűen rossz a módszered. Én a helyedben első körben szakemberekkel értekeznék, hátha tudnak neked olyan megoldást javasolni, amihez nem kellenek a porok.
2017. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
szurjad is magad job lesz kinézel majd hogy
2017. okt. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 kovpet ***** válasza:
100%

Hát, ahogy fogalmazol, nekem nem jött le, hogy mire gondolsz, csak amikor kifejtetted. Ez a "porozás" nagyon szerencsétlen kifejezés, a tejpor meg a nescafé is por, sőt, a liszt is. Gondolom, kenyeret esztek azért...


Te tudod egyáltalán, hogy mi ez? Utána olvastál az testépítők által alkalmazott diétáknak? Ha igen, akkor vajon ők hogy vannak ezzel? Ha a gyerekem "porozni" akarna, kívülállóként én sem engedném, mert ez valami nagyon furcsa, természetellenes dolognak hangozna számomra és a drog meg az illegális teljesítményfokozók jutnának eszembe.

Tudják, hogy miről van szó?


Jut eszembe: most milyen a diétád? Mennyi a súlyod és testsúlykilogrammonként mennyi ch-t és fehérjét meg zsírt viszel be és milyen eloszlásban? Szerintem az étrended lesz a gond, de azért az edzést is leírhatnád meg azt, hogy mióta csinálod és mennyit fejlődtél ez alatt, testzsír%-okkal, ha lehet.

2017. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Tök mindegy, mert izmokkal is ugyanolyan "szar nyomi" leszel, csak testesebb :D

Tudod, ez bentről fakad. ;)

2017. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ìgy fogalmazol otthon is, ne csodàlkozz ha nem engedik. Ne nevezd porozàsnak, mert az màsra enged következtetni. Tàplàlèk kiegèszìtő a becsületes nevük. Azonban ahogyan a nevèben is benne van, akkor èr bàrmit is, ha mind az edzèsed, mind az ètkezèsed rendben van. Csak ùgy szedni sza* kaja ès edzès mellett penzkidobàs.
2017. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy izmot építs elsősorban edzés, majd tömegnövelő étrend kell amihez segít a táplálékkiegészítő.

Nyilván nincs semmiféle tudásod a témához, gyerek vagy és azt hiszed ha "porozol" rögtön nőni kezdesz holott az sz*rt se fog érni. Olvasgasd ezt az oldalt, keresd ki a tömegnövelő étrenddel foglalkozó cikkeket: [link]


A tápkiegekről is írnak, kb minden tápanyag amit azokkal beviszel megtalálható az ebédetekben is vagy termeli a szervezeted. Ha jó az étrended nincs is rá szükséged hobbiszinten.

2017. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Talán ha értenél hozzá s pár érthető mondattal megvilágítanád a családodnak, elfogadnák. Persze lehet, hogy nem, de ez nem a te bajod, azt hiszem. Sokan még a fehérjeporra is beszólnak, ami, ugye, jobbára fehérje, amit mindenki eszik és mindenkinek kell. A rossz minőségűt persze kerülni célszerű, de vannak jók.


De te szedhetsz bármit, ha nem eszel rendesen, nem fogsz fejlődni remek edzés mellett sem. Az étrend az alap, a kiegészítők elég minimálisan segítenek, kezdőnél főleg ez a helyzet, legjobb tudomásom szerint. Még a fehérjepor a legértelmesebb abban az esetben, ha valaki valamiért képtelen bevinni az igazán nem sok fehérjeigényt normál ételből. Máskor tök felesleges, eszel és kész. A vitamin és ásványianyag az más, az jól jöhet és a legtöbben szedik is, bár itt is étrendfüggő, mennyire nagy a fontossága s ha pocsék az étrend, akkor ez sem tudja megváltani a világodat. A megfelelő étrend a legalapabb.

2017. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy ezek a táplálék kiegészítők olyanoknak van kitalálva, akik komoly edzéstervet és diétát követnek, és emellé ez egy kis plussz ami segít nekik a fejlődésben. De ha te ugyan úgy táplálkozol és nem jársz edzeni akkor ko krétan vsak kidobod a pénzed.
2017. okt. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!