Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan sikerült elköltöznötök,...

Hogyan sikerült elköltöznötök, ha a szüleinek mindenáron ide akarnak láncolni titeket?

Figyelt kérdés
Nem akarok faluban élni.
2018. aug. 19. 13:36
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Ki kotnek lanccal? Vagy mi?
2018. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

Csak akkor tudnak odalancolni ha te is akarod. A tobbi csak kifogas.

Es mivel lancolnak oda, nem hagyjak majd rad a csaladi hazat?

2018. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
33%
A kérdés azokhoz szólt, akiket otthon akarnak tartani. Ha titeket nem akartak, akkor tök feleslegesen válaszoltok.
2018. aug. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Most nem azért, de tudom milyen, amikor valakinek jófej szülei vannak, nekem nem azok. Nem volt fiatalkorom, vasszigor volt... Meg kitűnőhajhász tanár anyád. Gimiben mikor már csak jótanuló voltál, nem kitűnő, nem gyógyszerész, akártál lenni, kezdődött a pánik és a kikédzítés. Ahányszor lebetegedett a gépezet, any részéről, ment hogy "ott akarom hagyni az iskolát", apám meg, hogy csak "kamuzom", drogozni járok oda, azért nem tanulok jól... Aztán rám kényszerítettek egy helyi egyetemet, amit én nem akartam, de így "szem előtt voltam".


Ez nagyon nem élet...

2018. aug. 19. 16:28
 15/39 anonim ***** válasza:
85%
Na, egy újabb nyafi a rákényszerített egyetemmel. Mondom, nagyon hosszú lesz így a nyári szünet vége.
2018. aug. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
59%
És ezzel kötnek oda? Ugyan már, ezzel éppen elüldöznének. Szerintem te vagy aki mostanában sorozatosan azon picsog, hogy "rákényszerítették" az iskolát, de igazából nem is akarja megoldani a helyzetet. Mit vársz, hogy valaki hozzád vág egy vagon pénzt, oszt megvan a happy end? Mert ilyen nem lesz...
2018. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
37%

"Nyári szünet???? Mert bazzeg akkor ne olvasd!!!!!



Nagyon unom ezeket a válaszokat!!!!"


Én meg a vinnyogó kölyköket unom, akik semmit sem akarnak igazából megoldani, csak picsogni, meg rinyálni, hátha elkezdi valaki nyalni a seggüket, meg sajnálgatni őket.. . Brühühü, jaj, a kérdezőt iskoláztatták a szülei, és mikor cseszett tanulni, szigorúbban fogták. Jaj szegény pára, de szar neki. Hiszen a szüleinek csak pénzel kellett volna tömni csórikámat, nem elvárni hogy tegyen is valamit.

2018. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
80%

Amit itt elnyivákoltál, az a TE felelősséged. Nem erőszakol rád senki semmit. Csak fel kellene nőni és vállalni a felelősséget az életedért, nem pedig panaszkodni! Elmész dolgozni és eltartod magad, aztán oda jársz tanulni, ahova te akarsz. Ennyit kell tenni, semmi mást. Anyád meg majd jár pszichológushoz és feldolgozza, hogy felnőttél. Az nem a te feladatod!

Kifogásokkal tele van a szekrény. Most már tegyél is azért, hogy jobb legyen, ne csak a csodát várd! El vagy te kényeztetve, az az igazság.


N34

2018. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
48%
Emberek, oké, hogy "elmész", de hogyan? Hogy mész el, ha ott tartanak?
2018. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Egész eddigi életemben minden voltam, csak elkényesztetve nem.


És a 3 havi kauciót ki perkálja ki??? Szeptemberben meg kezdődik az iskola.


NEM Engednek! 3 éve élményem volna, ha engedik.

2018. aug. 19. 18:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!