Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Létezik hogy nem szeretem az...

Létezik hogy nem szeretem az apámat?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok.

A szüleim elváltak több éve 20 év házasság után.

Sokszor veszekedtek, mivel apám megcsalta többször is.

Egyszer hazaköltözött aztán pár napra rá megint elköltözött. Egyszerre 2 nőt akart magának, sokat hazudott.

Az italt sem vetette meg, nem alkoholista csak szeret inni úgy mondanám.

Most mindkét szülőm messze lakik tőlem, de napi szinten beszélünk telefonon. Apámmal nem szeretek beszélni valamiért. Kisebb koromban is jobban szerettem anyámmal lenni.

Létezik, hogy e miatt a viselkedése miatt tudat alatt megutáltam? Nem akarom nem szeretni de valamiért úgy érzem mégsem szeretem annyira.



2018. aug. 24. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
szereted te, csak nagyon nagyon dühös vagy rá. Tessék megbocsájtani neki.
2018. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem érzem úgy hogy dühös lennék rá csak egyszerűen nem szeretek vele beszélni mert idegesít. Ez miért lehet? Bűntudatom van emiatt.
2018. aug. 24. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
A megcsalás/veszekedések/pia miatt lehet hogy nem haragszol rá tiszta szívből, de az biztos hogy rossz érzéseket hoz elő belőled ha beszélsz vele. Tudat alatt vagy nem, ez van.Az ember azoknak akiket szeret sok mindent megbocsájt, elnéz, magának néha még az ilyen természetes dolgokat is felrója. Szerintem ebben a helyzetben teljesen érthető ha idegesít. Ha javítani akarsz a kapcsolaton, akkor lehet hogy szakemberhez vagy egy jó baráthoz kell fordulnod először. Lehet ha kibeszéled magadból akkor megenyhülsz.
2018. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sán benne van
2018. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Sajnos édesapád a leírásod alapján nem egy korrekt fajta.

Szerintem te igenis szereted! Ezt nem tudja elvenni tőled senki! A tiszteletedet nem tudja elnyerni. Nem bízol benne - talán még manipulálni is akar, ami az iszogatós, nőfaló pasikra nagyon is jellemző. Hogy a telefonbeszélgetéseitek apukáddal miről szólnak, nem tudom, de ha ilyen lelkiismeret furdalást okoz vele, akkor egy darabig inkább ne beszélgess vele. Ez nem normális. Csak szólok. Ha apád rendben lenne, nem okozna neked lelkiismeret furdalást a vele való beszélgetés.

2018. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!