Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált szülők gyerekei! Hogy...

Elvált szülők gyerekei! Hogy éltétek, élitek meg a szüleitek válását? Mind pozitív, mind negatív tapasztalatok, élmények érdekelnek. Csak őszintén!

Figyelt kérdés
:)

2018. aug. 26. 15:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én 4 éves voltam, amikor a szüleim elváltak, szóval nem sokra emlékszek. Anyukámmal jó a kapcsolatom, apukámmal semmilyen. A válás után néhány évente látogatott, meg néhányszor felhívott. Egyéb okok miatt már megszakítottam vele a kapcsolatot. 17/l
2018. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Én 6 éves voltam. Viszont nagyon nehéz nekem most is. Nem tudom milyen ,egy családi, program például
2019. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
a màs vélemény lepontozàsa jobban megviselt
2022. nov. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

12 voltam. Apám miatt nem aggódtam, ő már sok éve nem volt a családi élet része. Anyám sajnos rossz döntést hozott az új pasijával kapcsolatban, utáltam vele élni. Aztán persze szakítottak, anyámnak meg egyedül kellett megoldania mindent. Szenvedett, folyamatosan. Na ekkor döntöttem el, hogy nem akarok soha egyedülálló anya lenni. Inkább soha ne legyen gyerekem, minthogy ezen át kelljen mennem.


Pozitívum semmi nem volt a válásukban. Össze sem kellett volna házasodniuk. Negatívum? Örök nyom, ami miatt nem akarok gyereket.

2022. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!