Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ül egy ember a konyhában,...

Ül egy ember a konyhában, ezért anyám nem enged zuhanyozni? Tényleg feküdjek le retkesen?

Figyelt kérdés
2018. aug. 31. 20:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
48%

Sokak nem tudják, de leírom hogy Magyarországon több helyen létezik olyan háztömb ahol a lakások úgy vannak kialakítva hogy a konyhán át kell bemenni a fürdőszobába vagy az egyik nagyszobán keresztül, de olyan lakások is vannak ahol mindkét helyiségből be lehet menni, a fürdőbe de sokan az egyik ajtót kiiktatták és befalazták ha saját tulajdonú a lakás. Én is örököltem ilyen lakást, azért tudom. Anno nagyapámé volt. Nagyon régen amikor működtek itt a bányák ezek kifejezetten a bánya dolgozóknak voltak a szolgálati lakásai. Aztán önkormányzati bérlakások voltak tudtommal, bár sokuknak már sajátjuk volt, a konkrét igazságot nem tudom. De a lényeg hogy nagyapám megvásárolta a lakást amikor a bányák megszűntek és eladták az önkormányzatnak őket. Ő nála két oldalon lehetett a fürdőbe bejutni konyhából, meg a nappaliból is. Én a nappaliból való bejárást kiiktattam mert oda beépített szekrénysort tettem és kellett annak a hely. Meg sokan mások is így oldották meg.

Egyébként elmondom a kérdezőnek hogy attól hogy ott ül apád egyik munkatársa nyugodtan fürödhetsz most istenem biztos már látott egy fiatal lányt pizsamába, hálóingbe nem értem mit kell ettől parázni.

2018. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
81%
Anyukad vele fog aludni ? Vagy mit keres nalatok ?
2018. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72%
Ja lehet, és fél, hogy inkább a lányát válaszjta, ha meglátja kevés ruhában! :)))
2018. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
44%
Fürödj reggel,v máshol,van akiknek sajnos ilyen család jut ahol a fürdesből is cirkusz van..
2018. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Jaj, dehogy alszik itt. 😂 most ment haza, de szóval megyek zuhanyozni, de köszönöm a válaszokat.
2018. aug. 31. 22:46
 16/23 anonim ***** válasza:
38%
Unatkozó tini.
2018. szept. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Kiröhögném és mennék zuhnyozni.
2018. szept. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 NigelB válasza:
55%
A munkatárs vendég este 3/4 11-kor megy haza, amikor látja, hogy más is van még lakásban? Engem még másképp neveltek, ez baromi udvariatlan dolog.
2018. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hát ez kész 😂😂😂
2018. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
44%
Látom már megoldódott azóta, de kérdező, tényleg ennyire életképtelen vagy? Fogsz egy szett ruhát, bemész a fürdőbe, megfürdesz, utána felöltözöl, és akkor nem kell pizsiben-törülközőben "szaladgálnod"... Ez tényleg ilyen bonyolult? :D
2018. szept. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!