Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg "ciki" lenne huszonéve...

Tényleg "ciki" lenne huszonévesen sokat lenni anyukámmal és a kistesommal?

Figyelt kérdés

Évközben a suli miatt alig látom őket. Ha itthon vagyok is ritkán, csak hazaesek és inkább pihenek.


Úgy alakult, hogy augusztusban nem dolgoztam táppénz miatt, ezért próbáltam minél többet velük lenni.


Sok embertől megkaptam itt a faluban, hogy ciki, meg nincsenek barátaim, kamuztam, hogy dolgozom, "huu de gáz".


Mondjuk nem tudom mi rossz van abban, ha akár "dedós" programokra is elmegyek a 10 éves öcsimmel.



2018. aug. 31. 22:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem mi a gaz abban, ha valaki bepotolja a csaladjaval toltott idot...
2018. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Meg attól, hogy valaki "felnőtt" még mászkálhat az anyukájaval.
2018. aug. 31. 22:41
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
A család a legfontosabb, tényleg ők azok, akik mindig fix pontot fognak jelenteni. Nyilván az embernek kell legyenek barátai is. Egyik véglet sem jó. Főleg, ha jó a viszonyod a családoddal, legyél velük minél többet. Én irigykedve nézem az ilyen embereket, mint te, mert habár együtt vagyok a családommal, nem jövünk ki jól... Ne érdekeljen mások véleménye, szerintem nagyon jól csinálod a dolgokat. :-)
2018. aug. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem ciki, rèszben becsülendő dolog. Az sem ciki, hogy nincsenek barátaid, inkább szomorú. Nem vagyok oda a tucat barát dologèrt, de legyen legalább egy igazi.
2018. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem ciki,sokan irigyek erre mert a családjuk ok á dék.. Örülj és élvezd h neked normális szerető jutott.
2018. aug. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Így egyik sem igaz. A szüleim elváltak, apukámmal szóba sem állok.


Az sem igaz, h ő nincsenek barátaim, mert vannak, csak mivel 200 km-re járok suliba, nehéz összejárni. Máskor naphosszat velük vagyok, nyaralunk. Itt is vannak régi barátaim, akikkel gyerekkorunk óta jóban vagyunk.


Szóval nem tudom miért baj, ha velük mászkálok. Elmúltál 18 és ne is mutatkozz anyukáddal. Jobb, mint egyedül lenni

2018. aug. 31. 23:14
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez a helyzet. Messze élek a szüleimtől, ezért nem találkozunk olyan sokat, de amikor otthon vagyok, akkor közösen megyünk üzletbe, programokra, sétálni... Erre sokszor megkaptam már, hogy 23 évesen is még anyucival meg apucival megyek mindenhova? Ez mennyire gáz. Hát sajnálom, hogy én szeretem a szüleimet és nem szégyenkezem miattuk, most mit mondjak még erre. Gondoltam már kinőttünk abból a tinikorból, amikor jaj de kínos, ha a szülőd 10 méteres körzetében meglátott valaki téged.
2018. aug. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

20 éves lány vagyok. Családom karácsonykor kimegy a testvéremhez külföldre, én nem megyek, mert a barátaimmal szeretnék szilveszterezni.

Másrészt, anyuval mi majd megyünk a Pesten most nyílt múmiás kiállításra, voltunk ketten a Bodies tárlaton is. Szoktunk sütizni, rokonokat látogatni.

Barátaimmal is találkoztunk nyáron, meg majd fogunk is.

Szóval, engem is meglehetne szólni, de szerintem az nem baj, ha valaki családdal is, barátokkal is tölt időt, szóval légy ezekre süket amit mondanak:)

2018. szept. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Nem ciki, tok aranyos 😊 ne hagyd, hogy masok beleszoljanak az eletedbe
2018. szept. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne 'ciki'?

Kinek/kiknek akarsz megfeleni? - a családodnak, vagy pedig a falubéli 'sokaknak'?

2018. szept. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!