Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az mennyire ciki hogy ha...

Az mennyire ciki hogy ha valaki huszonévesen plüssállattal alszik?

Figyelt kérdés
Huszonöt éves vagyok és bárány plüssállattal szoktam aludni állandóan. Ez nagyon gáz?

2018. jún. 28. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok és szintén a gyerekkori plüssállat a hálótársam.Szerintem egyáltalán nem ciki:D
2018. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semennyire. A Feleségem plüss malackával aludt. Meg persze velem.:)
2018. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

23 vagyok, plüsskutyával alszom.

Nem érdekel más mit gondol róla. :D

2018. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

21 vagyok. Plüsskutya+unikornis+minnie egér kombóval alszom, valamint időnként egy cicával (ő él :D )

Én nem tartom cikinek.

2018. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 vagyok és egy 120 centis macival alszom, ami már 9 éves korom óta megvan. Én nem tartom cikinek, de ha más igen, én akkor is azzal alszom.
2018. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak akkor "ciki" ha nélküle nem tudsz elaludni....


pl. elmész ismerőshöz és vinned kell magaddal különben nem tudsz elaludni :)

2018. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31 éves vagyok és teli van az ágyam plüssökkel. Eddig soha senki nem tartotta furcsának. :) Jó... Én párnának is használom őket. :)
2018. jún. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki!!! En korhazban a pulcsimat gombocban oleltem magamhoz es azzal aludtam. De csak a korhazban. Lehet nekem is pluss kene, hogy jobban aludjak. Koszi az otletet! :))) Es tenyleg nem ciki, egy cumi az ciki lenne, de a pluss abszolut nem :)
2018. jún. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Per pillanat 3 nagyobb plüss állat van az ágyban.A gyerek idehordja,aztán itt marad.Párnának is használjuk,a férjem rendszeresen azon alszik)44 éves.
2018. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!