Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek milyen anya az,...

Szerintetek milyen anya az, akinek fontosabb a párja mint a gyermeke?

Figyelt kérdés

Anyám azt állítja, hogy én sorozatosan megbántom a pasiját (egyáltalán nem így van, mások szerint sincs így, egyszerűen őrültek ez van). Tehát emiatt a pasija többet nem jön hozzánk. Anyám azt mondta, hogy akkor Ő fog hozzá költözni, mert sokat szeretné látni de nem jó az úgy neki, hogy folyton eljárogat hozzá. Így hozzá szeretne költözni. Magyarul, rólam teljesen elfeletkezett és egyedül fog hagyni, mivel azt mondta apám nem költözhet ide.

Tehát anyám szimplán szeretethiányos, ezért el fog hagyni.

Erről mi a véleményetek?



2018. szept. 1. 19:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
Ő csak szülő, de nem anya.
2018. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Ha szeretnéd rendezni anyáddal a konfliktust, szerintem próbálj nyitottabban állni a témához. Ha te azt állítod, nem bántottad a pasiját és ebből nem vagy hajlandó engedni, anyád meg ugyanígy fordítva, akkor csak tovább rontjátok a viszonyotokat. Beszéljetek őszintén és hallgassátok meg egymást. Kérdezd meg, szerinte mivel bántod meg sorozatosan a pasiját, mondd el, te mit kifogásolsz benne. Ha belép az életetekbe plusz egy ember, az mindenki számára alkalmazkodással, bizonyos lemondásokkal jár. Próbáljatok egyezségre jutni, legyetek nyitottak a kompromisszumra. Anyádnak joga van a párjával lenni, téged meg nem hagyhat egyedül, ha kiskorú vagy.
2018. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Hany éves vagy?
2018. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
17%

“Anyám azt állítja, hogy én sorozatosan megbántom a pasiját (egyáltalán nem így van, mások szerint sincs így, egyszerűen őrültek ez van). ”


Szokásos egyoldalú tinihiszti. Gondolom azok a mások akik igazat adnak neked, ők a kis barátaid, és mindenki más egyszerűen őrült. 😂

2018. szept. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
sztem tok jo lesz egyedul elni, barmit megtehetsz kb 😆
2018. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
52%

Te hány éves vagy?

Más összetenné a kezét és örömtáncot járna, hogy anya ott tud hagyni neki egy lakást, hogy az önálló életét elkezdje. Itt úgy tűnik te vagy az önállótlan szeretethiányos vagy egyszerűen hiányzik az ingyen szobapincér majd?


Én egy hasonló lépéssel megvárnám amíg a gyerek lediplomázik, de hát mindenkinek mások az életviszonyai, a családja hozzáállása.

2018. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%
Ő élete, de nem mondanám mintaanyának. Hallottam én is durva helyzetekről. A kedves anyuka a 17 éves lányának megmondta, hogy ő elköltözik az ország végére, mert ő is nő és neki is szüksége van a szexre, amit nem kaphat meg, ha a palija egyedül él az ország másik végén. Pofám leesett amikor ezt meghallottam.
2018. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
62%
Mindenkinek egy élete van.Ha nem vagy kiskorú, semmi kivetni valót nem látok a történetben!
2018. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 October15 ***** válasza:
85%
Őrült? Ugyan kérlek.. anyám félre ... majd a pasija a szobám ablaka előtt kötötte fel magát.
2018. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Ez így hamis kép, mert az egyik érzelem nem helyettesíti a másikat, nem lehet őket egyazon mérlegre tenni.
2018. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!