Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek milyen anya az,...

Szerintetek milyen anya az, akinek fontosabb a párja mint a gyermeke?

Figyelt kérdés

Anyám azt állítja, hogy én sorozatosan megbántom a pasiját (egyáltalán nem így van, mások szerint sincs így, egyszerűen őrültek ez van). Tehát emiatt a pasija többet nem jön hozzánk. Anyám azt mondta, hogy akkor Ő fog hozzá költözni, mert sokat szeretné látni de nem jó az úgy neki, hogy folyton eljárogat hozzá. Így hozzá szeretne költözni. Magyarul, rólam teljesen elfeletkezett és egyedül fog hagyni, mivel azt mondta apám nem költözhet ide.

Tehát anyám szimplán szeretethiányos, ezért el fog hagyni.

Erről mi a véleményetek?



2018. szept. 1. 19:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon sok nőnek fontosabb egy férfi mint a gyermekei. Az én anyukámnak is mindig apukám volt a nr1, sosem állt ki mellettünk, simán engedte, hogy üssön-verjen engem, akkor is amikor látta, hogy rettegek. Apámnak mindent engedett, mindent elnézett neki, majd rajtunk vezette le a feszültséget. Nem is beszélve az állandó szexmániáról...

Nem fog egyedül hagyni anyukád, nem is tehetné. Esetleg nem tudsz apukádhoz átmenni néhány napra ameddig ott anyukád pasija? Vagy nagyszülők? Akkor lehetnek kettesben, nyalogathatjak egymást kedvükre stb.

2018. szept. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom 40-es fonnyadó luvnya, aki kapuzár. Szánalom az ilyen. Megy az aranynak hitt péló után. Ha bőven kiskorú vagy, nem hagyhat magadra. Mondjuk így a fene se akarna vele élni.

Nagyszülők? Apukád miért nem mehet oda? Anyádé a ház? Te nem mehetnél apukádhoz.

A pofámról leégne a bőr a szégyentől, ha egy farok fontosabb lenne, mint a kamasz gyerekem.

2018. szept. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
84%

Visszataszító az ilyen emberek viselkedése. Én, bár nem vagyok még anya, el sem tudnám képzelni, hogy a saját gyerekem, aki születésétől fogva mindig velem volt, felnézett rám és számított a segítségemre, hirtelen kevésbé legyen fontos, mint egy férfi, akit jobb esetben már több éve ismerek és nem csak néhány hónapja.

Egyébként ehhez én annyit tudnék hozzáfűzni, hogy egyelőre tarts ki, néhány éven belül mindenféle nagyobb konfliktus nélkül el tudsz jönni otthonról. Anyád meg még segíteni is fog a saját lábadra állni, hogy végre ne legyél otthon, amikor a pasijával van. Én velem is ez volt a helyzet. Anyám és a barátja egy év ismeretség után összeköltöztek, a pali egy zoknit nem mosott ki azóta, hogy beköltözött, nem mos, nem takarít, szó szerint semmit nem csinál azon kívül, hogy felemeli a lábát tévénézés közben, hogy anyám körbeporszívózzon alatta. Mivel előtte anyám hosszú ideig egyedülálló volt, engem elég önállónak nevelt, tudtam főzni, mosni, takarítottam, vasaltam magamra, elintéztem a dolgaimat egyedül is, hiszen ő dolgozott, neki nem volt "kapacitása" ilyenekkel foglalkozni. Viszont az örökre megmaradt bennem szálkaként, hogy a saját kiskorú gyerekére nem fordított annyi energiát, mint egy felnőtt, elvileg önálló férfira, aki otthon van egész nap és henyél.

Azóta különköltöztem és jól megvagyok így, hogy amikor a barátja a saját anyját látogatja meg hétvégén, én is hazamegyek egy kis időre.

2018. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
52%

Alapesetben szerintem az a normális, ha férjnek a feleség, a feleségnek pedig a férj áll az első helyen. Hiszen ők a házastársak. Ez nem azt jelenti, hogy a gyerekeik nem fontosak, csak máshogy.


Jelen esetben azonban mivel a férfi nem az apád, nem szabadna, hogy fontosabb legyen nálad. De rengeteg elcseszett, nemnormális anya van. Sajnálom kérdező.

2018. szept. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!