Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek milyen anya az,...

Szerintetek milyen anya az, akinek fontosabb a párja mint a gyermeke?

Figyelt kérdés

Anyám azt állítja, hogy én sorozatosan megbántom a pasiját (egyáltalán nem így van, mások szerint sincs így, egyszerűen őrültek ez van). Tehát emiatt a pasija többet nem jön hozzánk. Anyám azt mondta, hogy akkor Ő fog hozzá költözni, mert sokat szeretné látni de nem jó az úgy neki, hogy folyton eljárogat hozzá. Így hozzá szeretne költözni. Magyarul, rólam teljesen elfeletkezett és egyedül fog hagyni, mivel azt mondta apám nem költözhet ide.

Tehát anyám szimplán szeretethiányos, ezért el fog hagyni.

Erről mi a véleményetek?



2018. szept. 1. 19:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%

Szép család.

Ha 18 éven aluli vagy, apád jelentse a gyámügyön a dolgot.

Ha 18 éven felüli vagy, ideje lenne leszállnod végre az anyádról.

2018. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%
Ha tizenöt éves vagy, akkor anyád nem ép. Ha duplaannyi, akkor most már tényleg ideje lenne felnőnöd.
2018. szept. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
35%

"Szerintetek milyen anya az, akinek fontosabb a párja mint a gyermeke?"

Teljesen normális, neki is egy darab élete van, nem csak neked, Kérdező.

2018. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Még bőven kiskorú vagyok.

2018. szept. 1. 23:49
 15/24 anonim ***** válasza:
60%

Ha kiskorú vagy, akkor érthető a hozzáállásod, neked még szükséged van anyádra és apádra is.

Anyád valószínűleg csak fenyeget ezzel, de ez ne normális, én az iskolában elmondanám az osztályfőnöknek ezt amit anyád mondott. Majd ő intézi amit kell szerintem és helyrerakja anyádat - remélem. Első körben ez az ötletem.

2018. szept. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
40%
Ha bőven kiskorú vagy, akkor biztosan nem hagyna egyedül egy üres házban. Azt apád sem hagyná. Az egész sztorid hazugság, vagy csak a korodról hazudsz?
2018. szept. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
26%
#16 Szerintem az egész :D szombat este van, a menci közösség nyilván nem hívta őt bulizni, a suli meg csak hétfőn kezdődik... hát valamivel neki is szórakoznia kell, na :D
2018. szept. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
67%

Nem jó ember.


De ez van, apámnak is fontosabb már 13 éve az új nő, mint a családja.


Nem érdekel, megszoktam, hogy ha Ani ott van, akkor apám meg sem szólal, puszit nem ad, sőt, féléve már egy üzenetet sem ír válaszként, én hiába ímélezek neki kéthetente.

2018. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
55%

18-as vagyok... de naivak vagyotk.


Engem apám rendszeresen magamra hagyott 3-4 napokra is 14 évesen, mert ment az új nőcihez aludni.

2018. szept. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
10%

Szerintetek milyen anya az, akinek fontosabb a párja mint a gyermeke?

Egyszerüen nő,ennyi,nem kell ragozni.

2018. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!