Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen helyzetbe mitcsinalnatok?

Ilyen helyzetbe mitcsinalnatok?

Figyelt kérdés

Szóval megpróbálom rövidre fogni az van hogy apámmal való kapcsolatom

Nem valami jó gyerekkoromban nagyon szerettem felnéztem rá de miatta elvesztettük a lakást pánikbeteg lettem miatta és elküldött dolgozni 16 17 évesen De ő nem volt

hajlandó elmenni dolgozni.

Amikor megkaptam a fizetésemet követelte a pénzem ha nem adtam mindennek elhordott.

Amikor befejeztem a középiskolát el kellett mennem dolgozni hogy megpróbáljam megvalósítani az álmom így nem tudtam egyetemre menni miatta.

Mert nem támogatott.

igazából külföldre költöztem

Másfél éve.

Mivel azt mondta hogy menjek tanulni és támogatni fog meg segíteni de ez helyett tönkretette az egész életemet az egyetemet abba kellett hagynom pénz nélkül az országba hagyott barátnőmnek köszönhetek mindent hogy nem haltam meg eddig És az idegen érintésed nem tartóztatott le Szóval a másfél évben elhagytam mindennek nagyon csúnya dolgokat mondtam neki.

Az orrára vágtam hogy minden az ő hibája elvesztettük a lakást a pánikbetegséggel lusta az ő hibája hogy az előző feleség kirúgta szóval mindent elmondtam neki te csakis az igazat.

Persze utána sírva fakad hogy ő nem tehet róla hogyan segített volna nekem beteg Nem tudom micsoda de nem is Európában tanulok hanem elseje ban ahol nem lehet dolgozni tanuló vízummal börtönbüntetés jár érte vagy kitiltás és nem volt hajlandó segíteni csak hazudott olyanokat talált ki hogy a bank letiltott a kártya meg a bank letiltott a bank kártyáját

És tudnám még sorolni te most az orvosom írta.

Hogy mentálisan beteg meg a CT pozitív lett lefogyott 48 50 kg.

De nem hajlandó elmenni orvoshoz.

Barátnőm Most azt mondta hogy meg kellene bocsátani neki szépen beszélni velem

mert nem tudod hogy még meddig él meg hogy ha már meghal akkor nem

Ti mitcsinálnátok?

Büntudatom egy kicsit van de az igazat mondtam csak neki.

Ez csak azért szoktam mert egy olyan helyzetben hagyott magamra amiből nem tudok kijönni egyedül még amikor kijöttem a támogatott hogy menjél szükség van a diplomára satöbbi



2018. szept. 6. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Az előzmények ismeretében teljes mértékben ráhagyatkoztál apád ígéretére.Holott tapasztalhattad, miként bánt veled .

Úgy elindulni a nagyvilágba, hogy valaki támogatásától függ minden lépésed, nagy felelőtlenség.

Nagyon sok fiatal az egyetemet munka mellett végzi, mert nem tudja finanszírozni a nappali képzését.

Egyszóval lehet szapulni az apádat, de neked kellene a magad erejéből megoldást találnod.

2018. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt nem draga az egyetemi kepzes. 4 ev re 1 millio ft alatt van. Egy honapba megkeresed ra sporolva a penzt
2018. szept. 6. 12:51
 3/4 szántóvető ***** válasza:
ezt neked kell eldöntened.a barátnődnek sem kéne beleugatnia mert nem rá tartozik.
2018. szept. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

en leszarnám es soha tobbe szoba se állnek, nem is találkoznék vele

dogoljon meg ott ahol van

2018. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!