Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy dolgozzam fel, amit apám...

Hogy dolgozzam fel, amit apám tett?

Figyelt kérdés
Apám kikezdett a nagymamámmal. A szüleim már 12 éve elváltak, anyám fogta magát és lelépett azóta se tudni róla semmit. Az anyja jó kapcsolatot ápol velem, vagyis az unokájával, néha meg is szokott látogatni, de inkább én megyek hozzá, 10 percre lakunk egymástól. Egyik nap átjött hozzánk amikor nem voltam otthon, mert előző nap itt felejtette a szemüvegét. Apám behívta és ajánlatot tett neki. Ő faképnél hagyta. Láttam, hogy napok óta bántja valami és nagy nehezen elmondta ezt. Egy világ tört össze bennem. Hatalmasat csalódtam. Nem mondtam neki semmit, erre nincs elfogadható magyarázat. Hogy tehetett ilyet az apám?
2018. szept. 6. 18:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Konkrétan mi a bajod?
2018. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Adekvát kérdés!


mármint az első hozzászólóé!

2018. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
Magányos, a nagyi anyádra emlékezteti, ő is férfiból van. Vannak igényei.
2018. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

3

"Igényei"? Egy "férfinak"?

És egy nőnek?

2018. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
12%
Apád férfi és megtetszett neki egy nő, aki neki nem vérrokona. Mi a bajod? Hogy gondolod azt, hogy neked kell engedélyt adni arra, hogy az apádnak ki tetszik és ki nem??? Döbbenet.
2018. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
"Apád férfi és megtetszett neki egy nő, aki neki nem vérrokona. Mi a bajod?" Akkor számodra nyilván az is teljesen oké lenne, ha az exed az apáddal\anyáddal dugna. Hányinger.
2018. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%
Ha valóban fel akarod dolgozni, keress fel egy szakembert és kérj tőle terápiás beszélgetést a családban történt szexuális dolgok ügyében, amik nem hagynak téged nyugodni. Leginkább szexuál-pszichológus az ilyen szakember neve. És legalább jó 60-120 ezer forintod rá fog menni.
2018. szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Aki szerint normális, hogy egy férfi kikezd a feleség/volt feleség anyjával (vagyis a saját anyósával), az bizony gáz. Nő van elég, miért pont az anyós kell?

Nem tudom, hogy apám szemébe tudnék e még nézni de ez én vagyok.

2018. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Előző otthon sajnos a nő mindegy ki üritőkehely,egy párkapcsolatban is sokszor ez a funkcio meg pot anya..Sajnos családon belül is,sokszor még az áldozat van meghurcolva nem a férfi rokon,engem is molesztáltak otthon kislányként nem állt mellém a saját anyám se mondván én voltam az okozoja h megtettszettem,na vajon miért nem állok szoba a családdal?.. Beteg dolgok ezek..
2018. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én teljesen összetörtem. Konkrétan undorodom tőle. A nagymamám egy lassan 80 éves idős néni, aki mindig is a fiaként tekintett apámra. Most rosszul érzi magát, többet nem hajlandó hozzánk jönni.
2018. szept. 6. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!