Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj anyának, hogy nem...

Miért baj anyának, hogy nem vagyok szerelmes? 16l

Figyelt kérdés
Folyton azon izél, hogy miért nincs senkim, vagy miért nem vagyok szerelmes. Múltkor azt is megjegyezte, hogy egy fiú osztálytársamról miért hall kevesebbet tőlem, pedig csak barátok vagyunk az illetővel.
2018. szept. 8. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Készülj fel rá, hogy a következő 20-30 évben folyamatosan téma lesz ez (hacsak nem fogsz korán férjhez menni), úgyhogy nagyon gyorsan találj ki rá valami vicces hárítást, és tanulj meg úgy hozzáállni, hogy egyik füleden be, a másikon ki. ;-)
2018. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 HaEv ***** válasza:
63%

Kedves Kérdező!

Édesanyádnak téves elképzelései vannak a szerelem valódi fontosságáról és az életkori sajátosságokról.

Könnyen megeshet, hogy szerelmes sorozatokon szocializálódott - akár a tévéből, akár könyv formájában.

Most rólad. Szerelmesnek lenni függést jelent. Ez a függés csodálatos tud lenni egy olyan emberrel, akivel ez kölcsönös - és tudtok egymásra vigyázni ebben a rózsaszín állapotban. Aztán a köd felszáll és szeretetté erősödik és csodálatos, akár életre szóló kapcsolat, házasság jöhet létre belőle. Ez a jó verzió. A rossz verzió az, amikor ez a szerelem olyan lesz, mint egy kábítószer. Állandóan ezt a zsongást, ködöt keresi az illető és folyton csalódik, mert pont a lényegétől fosztja meg a szerelmet.

Okos és józan lány vagy! Úgy tűnik, már most sokkal okosabb, mint édesanyád! Ez lehet, meg fogja nehezíteni az életed. Készülj úgy a pályaválasztás során, hogy hamar magadnak kell majd eltartani magadat, mert anya ezzel el fog téged otthonról üldözni.

Tök jó, hogy most derül ez ki, fel tudsz készülni! Okos lány vagy, nem féltelek! :)

2018. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nálunk is ugyanez a helyzet, csak én egy évvel fiatalabb vagyok, rendszeres a piszkálás hogy "egyedül fogom leélni az életem" vagy "neked soha nem is tetszett senki? az lehetetlen!" én már nem is figyelek az ilyenekre :)
2018. szept. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként lenne értelme rászánni némi időt, és megkérdezni tőle, hogy szerinte minek mikor kéne megtörténnie az életben, hogy miért pont akkor, hogy az ő esetében mi mikor volt, jó volt-e szerinte, hogy úgy történt és nem máshogy, mit csinálna máshogy, máskor, mint ahogy volt, stb. Nagyon érdekes, tanulságos beszélgetés lehet belőle, ami segít tervezni az életedet.
2018. szept. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért? Kötelező szerelmesnek lenni, vagy mi?! Még ilyen hülyeséget! Anyukádnak ez a legfontosabb? Még ha 30 éves lennél, és akkor kérdezné, de 16 évesen?! Anyukád túl sok szappanoperát néz.
2018. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem voltam még ebben az életkorban szerelmes senkibe!


Elkerekedett szemekkel csodálkoztam, mikor azt kérdezgették: hol van az udvarlóm?


(Viccesen "elütöttem" a dolgot: az válaszoltam, hogy "meg kell futtatni a lovat az udvarban?") :D


Üdv: 44/N

2018. szept. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor vondolj bele én mit kapok és értek 31 évesen egyedülálló nőként. Kifutsz az időből blabla. Mintha nem tudnám magamtól.
2018. szept. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!