Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyetemistaként otthon lakva...

Egyetemistaként otthon lakva mennyit illik havonta hazaadni?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok, diploma után valószínűleg egyből költözöm. A suli mellett dolgozom, ösztöndíjakkal együtt kb havi 250ezer a bevételem. (bár ezt ő szerintem nem tudja)

Ketten élünk itthon, mindketten dolgozunk, én általában hétvégén vagyok csak itthon, hétközben aludni járok haza.

Ha ez számít, lakásra gyűjtök, suli után szeretnék hamar belevágni, ahhoz pedig kell az önerő.

24/f


2018. szept. 8. 21:16
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
És ha még az számít, diploma után kb feleennyit fogok keresni havonta, szóval gyűjtögeket, nem élek nagy lábon most sem
2018. szept. 8. 21:19
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, hogy szüksége van e a szüleidnek erre a plusz pénzre. Ha igen, akkor a rád eső rezsit illene. Ha nincs, akkot szerintem nem kell hazaadni, max vásátolj be néha te otthonra.
2018. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
32%
A rezsi felét szerintem illene. Olyan ezernél az aligha több, de ha eddig nem kérte, te meg nem ajánlottál fel egy jelképes összeget sem, most miért erőltetnéd már?
2018. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
41%
Diploma után feleennyit fogsz keresni? Azt hogy, hol, miért?!
2018. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%

Ha dolgozol, én mondjuk a rezsibe beszállnék.

De nem értem, eddig errő hogyhogy nem volt szó?

2018. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Ja elfelejtettem írni, kb havi 50ezret szoktam adni. Ő lehet nem is tudja, hogy az ösztöndíjak most jól fizetnek, ettől az évtől lesz magasabb, és nem tudom, hogy akkor érdemes-e ennyivel többet adni, vagy mivel azt úgysem költöm magamra sem, nem ciki-e eltenni a nehezebb időkre.


4-es, mondjuk úgy, hogy hiányszakmát tanulok, ezért az egyetemen támogat az állam, aztán később meg nem fogok jól keresni. :D

2018. szept. 8. 21:33
 7/28 anonim ***** válasza:
77%
+egyszer az évben egy nagyobb kiadásra adtam kb 200ezer forintot.
2018. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
+egyszer az évben egy nagyobb kiadásra adtam kb 200ezer forintot.
2018. szept. 8. 21:36
 9/28 A kérdező kommentje:
bocsi, véletlen két címmel vagyok belépve egyszerre
2018. szept. 8. 21:36
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem mondod komolyan, hogy 125 ezret akarsz keresni diplomával, ebbe belenyugszol és erre készülsz? Ilyen nincs.
2018. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!