Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem akar önálló életet...

Miért nem akar önálló életet egy férfi 43 évesen?

Figyelt kérdés

Mi oka lehet, hogy nem költözik el otthonról, nem szeretne talpra állni, családot, gyereket, közös jövőt valakivel? Jóképű, normális, de szerintem pszichésen sérült lehet ez a kollégám. Tetszik külsőre, (én is neki), de félek az ilyen kapcsolattól. Annyit tudok hogy mindig voltak évekig tartó kapcsolatai, de együtt nem élt senkivel, és ezek a kapcsolatok x év után szakításba torkolltak. Jómódú szülők gyermeke egyébként.


Ismertek ilyen férfit? Mi lehet bennük?


2018. szept. 16. 20:22
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
15%

Én úgy gondolom, hogy emellé a srác mellé nem egy hiperaktív pörgő, siettető, türelmetlen, erőszakos csaj való, hanem inkább egy higgadt, elmélkedő, laza, türelmes, békés valaki.


Úgyhogy inkább hagyd őt.

2018. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Hát hiperaktívnak én sem vagyok mondható. De ilyen halogatós sem voltam, 20 évesen már egyedül éltem, saját keresetből. :) De köszi a választ.
2018. szept. 16. 20:42
 13/33 A kérdező kommentje:
Egyébként nem én nem hagyom őt, hanem ő próbál velem komolyabb kapcsolatot kezdeni, és mivel nekem is tetszik külsőleg, nem zárkózom el előle. Csak félek, mert a kollégák is óvatosságra intenek vele.
2018. szept. 16. 20:44
 14/33 anonim ***** válasza:
75%
Lehetsz te nyugodt ha a másik nem akar veled közöset 10 évig várjon vki? Ugyan.. Csak néha meg akar d.ni mert azt anyukával nem lehet,bár az ilyen beteg Anyák nem oknélkül kerülnek lapátra ahol szinte a fiuk a férjük a szerelmük,és szoptatosan tartják 18 felett 30 felett..
2018. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
74%

Ezek komoly pszichés problémák, aminek fő oka az anya, bár sok esetben lustaság és teljes életképtelenség is állhat mögötte.

Reménytelen az ilyen pasi, és még akkor is az marad, ha esetleg sikerülne rávenned, hogy elköltözzön otthonról.

2018. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
90%
Számomra az ilyen érthetetlen, hogy tudod a kettőt külön választani. Ha én a legszexibb pasiról megtudom, hogy életképtelen, az veszít a jóképűségéből.
2018. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
93%

11-re:

43 évesen nem srác, hanem meglett ember. Szóval szerintem ehhez a meglett emberhez egyáltalán semmilyen nő nem való.

Nyugis nő? Milyen nyugis? Aki 10-20-30 évet vár arra, mire majd hajlandó vele a most 43 éves férfi összeköltözni?

Kb. ápolhatja majd öregkorában, ennyi jut neki a párkapcsolat örömeiből.

2018. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
86%

"Én úgy gondolom, hogy emellé a srác mellé nem egy hiperaktív pörgő, siettető, türelmetlen, erőszakos csaj való, hanem inkább egy higgadt, elmélkedő, laza, türelmes, békés valaki." Ne röhögtess. A másik típus sem bírná elviselni, hogy MAMAHOTELES valaki 43 évesen. Kerülhet valaki szar helyzetbe, amikor mondjuk válás után hazaköltözik kis időre, vagy ápolnia kell a szüleit, stb.

De ez nem az a szituáció. Most komolyan a kérdező erőszakos azért mert nem szeretne egy nagy gyerekkel járni?


Testvéremnek ezért ért véget a kapcsolata. Pedig nagyon türelmes barátnője volt. Tesóm viszont nem akar változtatni, mert neki így kényelmes, anya kiszolgálja (mielőtt valaki jönne, hogy tesóm az áldozat, anyám meg a "bűnös"...hát marhára nem, csak nincsen szíve kitenni a lakásból).

2018. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Goldmund 73


+1

2018. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
94%

Én is ilyen idősen anyámmal élek de ehhez semmi köze nincs hogy nem mennék el ha találnék egy barátnőt magamhoz.) Már holnap költöznék :-D

Valami magán jellegű probléma lehet azzal sráccal aki tetszik neked, valamint gyanítom mivel jómódú gazdag családból való kétszer is meggondolja kire szórja el a családi kasszát. :-D

Legyél vele bizalmasabb hátha segít.

2018. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!