Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem akar önálló életet...

Miért nem akar önálló életet egy férfi 43 évesen?

Figyelt kérdés

Mi oka lehet, hogy nem költözik el otthonról, nem szeretne talpra állni, családot, gyereket, közös jövőt valakivel? Jóképű, normális, de szerintem pszichésen sérült lehet ez a kollégám. Tetszik külsőre, (én is neki), de félek az ilyen kapcsolattól. Annyit tudok hogy mindig voltak évekig tartó kapcsolatai, de együtt nem élt senkivel, és ezek a kapcsolatok x év után szakításba torkolltak. Jómódú szülők gyermeke egyébként.


Ismertek ilyen férfit? Mi lehet bennük?


2018. szept. 16. 20:22
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat!! Mind jo! Utolso Valaszolo, Te miert elsz otthon? En egyedul jobban szerettem mindig is lakni mint a szuleimmel.
2018. szept. 16. 22:37
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Pont ennyi idős a párom bátyja.

Ő is az anyukájával él. Mikor náluk vagyunk mindig mondja nekem, hogy de jó lenne, ha találna egy társat, és boldog lenne (az anyukája mondja).

Nem beteg se a férfi, se az anyukája.

Otthon munka után szerelget, barkácsol. Barátai vannak.

Én sem értem, és senki sem érti miért ilyen.

Soha nem piszkáltuk érte, hogy ő ilyen. Nagyon rendes kedves férfi.

Így fogadtuk el, ő ilyen.

Nagybácsinak nagyon jó, mindig a gyerekek az elsők, mindig megmutat nekik mindent, játszik velük stb.

Számomra is érthetetlen miért nem is volt SOHA párja. (Kamaszként volt csak)

2018. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Az en kollegamnak voltak baratnoi. Evekig tartok. De nem koltozott ossze egyikkel se

. Az egyik hazas volt, a masikkal is valami miatt titkolni kellett a viszonyukat. (Nem tudom mi miatt).

2018. szept. 16. 22:52
 24/33 anonim ***** válasza:
Eddig csak laza kapcsikat akart mert pasiból van de nyugi megjön az esze ha érzi hogy már nem húsz éves :-.)
2018. szept. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Én is ismerek egy ilyen pasit, azt meg kiskorában elhagyta az anyja, mostoha nevelte (és az apja).

Mondjuk nála érthető a lelki defekt.

2018. szept. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
írtad, hogy te korán önálló voltál. Szerintem ha összeköltöznétek, hamar egymás idegeire mennétek, de inkább te lennél őmiatta ideges. Szerintem egy puszta vonzalmat nem kellene annyira komolyan venni, hogy ezt a sok ellentényezőt kizárva összeköltözzetek. Most az eszedre kellene hogy hallgass, ennek nagyon rossz vége lenne. Te is egy újabb ex lennél pár év múlva, mert nem viseled el a halogatást. Azt javaslom, hogyha eddig nem feküdtél le vele, egy éjszakát megérne, talán rájössz, hogy hátha mégsem olyan jó vele, és lecsitulnak az érzéseid. Ha meg nem, akkor legalább szeretkeztél egy jót!
2018. szept. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem vágyik kényelmetlen dolgokra.

Valljuk be,nem mindenkinek jelent örömet,hogy munka után másokhoz alkalmazkodjon.


Az meg,hogy nem költözött el,biztosan van sok megspórolt pénze,amit mások albérletre,pénzéhes nőkre költöttek.

2018. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Tetszettek a válaszok. meglátjuk mi lesz.. :)
2018. szept. 17. 12:10
 29/33 anonim ***** válasza:
88%

Ezek a mamahoteles klisés sztereotíp címkézések azért kétélű fegyverek ám. És óvatosan kellene vele bánni.


Én pl 46 évesen a 80 éves apámmal élek együtt. Ezt lehetne ránk sütni. De azt kevesen tudják, hogy volt egy párom, volt külön házam is, ahol a párommal éltünk. De sajnos anno a válság elindított egy olyan mélyrepülést, aminek az lett a vége, hogy el kellett adni a külön házat. A párommal is szétmentünk. Az itthon lakásra meg annyit, hogy ez egy többgenerációs ház, ami fele-fele arányban van a tesómmal a nevünkön, ugyanezen a telken egy másik ház is van,mami apám nevén. Ők használatilag cseréltek, tehát a tesóm lakott a kisházban, apám a nagy földszinti lakásában, én meg a nagynak az emeleti lakásában, külön fürdő, wc konyha minden. Aztán apám már 80 éves, sajnos rossz az egyensúlya, szívritmus zavarra szed gyógyszert, sokszor elesett és rosszul volt, most éppen kórházban van ezek miatt. Tehát pl én nem tartom magamat egy mama, akarom mondani papahotelesnek azzal, hogy a felügyeletre szoruló apámat nem hagyom magára a házamban.

Úgyhogy ítélkezés helyett érdemes alaposabban körbejárni a dolgokat.

2018. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
20/29. Jobb híján laksz anyáddal? Ha igen nem biztos, könnyen találsz olyat, akihez költöznél. Fiatalok inkább bulizni szeretnek, korban közel állók meg talpraesett, biztonságot nyújtó társat.
2018. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!