Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van, aki semmit nem mondhat...

Van, aki semmit nem mondhat el a szüleinek, mert azt is ellenük fordítják?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy zaklat egy srác és tanácsot kérek, mert nem áll le. Mindent megpróbáltam. Erre üvöltözik, hogy prosti vagy meg szégyenkezhet a srác családja előtt. De hiszen nem csináltam én semmit.


Bolondok.


2018. szept. 17. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Amúgy meg nem kell a szüleidnek mondani, a srácnak meg megmondod, hogy vagy leállsz, vagy megyek a rendőrségre. Szerintem le fog állni egyből ha van egy kis esze.

De amúgy hol zaklat? Ha facen, miért nem tiltod le? Ne írjál neki és kész. Ha folytatja, kinyomtatod az írásait és beviszed a rendőrségre.

2018. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fegyver van a fejédnél h beszélned kell otthon,kérj segitseget baráttol tanártol én is azt csináltam,bármi volt osztályfőnökömhoz mentem nem a szüleimhez vannak családok akik csak akkor család ha vkinek musort kell adni..
2018. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Apammal en se sok dolgot osztottam meg...

esetleg mas csaladtagok akikben megbizol? nekem nagyszülök voltak ilyenek,barmi volt mindenben segitettek.

2018. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na köszi, tényleg kamu voltál? :O Mert tiltottak, vagy törölted magad.
2018. szept. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!