Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám nem engedne el...

Édesanyám nem engedne el dolgozni úgy, hogy a jogosítványt a héten kezdeném. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, és úgy mennék dolgozni hogy az ne akadályozza a tanulást, csak így lenne meg az autóm pár hónap múlva, simán meg lehetne oldani, de egy jogosítvánnyal autó nélkül nem sokat érek.

Mit tegyek hogy meg tudjam győzni hogy el tudjon engedni?



2018. szept. 18. 22:56
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
76%
Az oké hogy veszel egy kocsit és a vele járó költségeket ki fogja fizetni?
2018. szept. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Ugyan úgy folytatnám a munkát és bőven tudnám fizetni mert kapnék annyit.
2018. szept. 18. 23:22
 3/51 anonim ***** válasza:
11%
Eltörik a lábad ha elmész dolgozni? Én már 14 évesen segitettem papámnak h mielobb leléphessek otthonrol..
2018. szept. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

Ma is annyit beszéltünk erről hogy a jogsit elkezdhetem akkor pénteken, csak hogy azért nem engedne el mert nem tanulnék. Több időm is lenne így mivel nem járnék el a többi haverommal akikkel szoktam lenni.

Részlet dolog, de úgy mennék hogy péntek szombat vasárnap 8 óra, pénteken kevés órám van tehát akkor azért annyi, a maradék két nap pedig 6 óráznék, és a munkahely amit néztem az is 20 percre van innen.

2018. szept. 18. 23:35
 5/51 anonim ***** válasza:
25%
Én büszke lennék ha a gyerekem dolgozni vágyna 17 évesen nem gáncsolnám,mert lenne pénze,saját.. Az rég rossz ha egy szülőt zavar ha a gyereke dolgozni akar,mutatja h nem szeretné h független önnáló legyen,eltartalak fiam nyugi 24 évesen de én mondom meg mit eszel hova mész,ki a barátnőd.. Sokan dolgoznak egyetem melett és szorakozásra is jut idő,és elvégzik,mert el lehet.. Nálatok más gond is lehet,17 évesen már alap h el indul a egészséges leválási folyamat,boritékolom h nagy viták lesznek ha önnálosodni akarsz,és anyuka nélkül döntést mersz hozni.
2018. szept. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
93%

Egyezzetek meg egy objektív átlagban. Addig járhatsz dolgozni, amíg az átlagod nem romlik.

Így Ő nyugodt lehet, Te pedig bizonyíthatod, hogy az iskola és a munka jól megfér egymás mellett.

Próbálj olyan munkát keresni, amely- bármilyen szinten, akár csak a cég profiljában- összhangban van azzal, amivel felnőttként foglalkozni szeretnél, így a munka egyben tanulás és tapasztalat is lesz számodra.

2018. szept. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Már tavaly is voltam diákmunkán nyáron és idén is, mert én akartam menni magamtól dolgozni.

Csak saját magamtól szeretnék pénzt keresni és eltartani magamat ahogy úgy tudom, meg persze ha kellene nekik adnék.

De így nem juthatok előrébb ha nem engedni meg..

2018. szept. 19. 00:11
 8/51 anonim ***** válasza:
10%
Azt hiszem nálatok a mélyben vannak problémák nem a felszinen,jövöre 18 vagy,minden reggel bezár majd nagykoruként a szobádba ha mennél dolgozni? Nem lehet azért akarsz annyira pénzt keresni h letudj lépni az ellenőrzse kontrollja alol?
2018. szept. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
9%
18 éves korid után meg nincs engedés keresel munkát és mész dolgozni,max kirak otthonror cserébe de akkor le is szerepelt anyaként..
2018. szept. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

Infós suliba járok, de ez a diákmunka ez árufeltöltő, nekem tökéletes lenne mert élvezném is, és 150 felett bőven kapnék ami teljesen elég mindenre.

Tanulni is tudnék mert több időm lenne rá mint most..

2018. szept. 19. 00:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!