Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Halálhoz vezető út, előző...

Halálhoz vezető út, előző napok történései. Lehetséges ilyen? Édesanyám meghalt. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Hétfön halt meg édesanyám. Igaz én majdnem 40 éves vagyok, családom van, 2 gyermekem de anyukammal mindíg megmaradt a kisgyermeki énem ő pedig úgy szeretgetett, napi kapcsolatban voltunk. Sajnos 2016 decemberben tüdőrakot allapítottak meg nála, többszörös áttéttel. Június végétől kórhazban volt, én mentem naponta de ha tudtam többször is egy nap. Nekem június közepén született meg a kislányom és ezért csak 1-1 órát tudtam ott lenni.Ez is bant egy kicsit mert többet szerettem volna vele lenni, de el kellett fogadnom hogy nem tudok többet.Az utolsó napokban zavart volt de még lehetett ele kommunikálni. Szombaton és vasárnap egész nap beszélt, nem érthetően 1-1 szót tudtunk csak elkapni de szegénykém reggeltől estig mondta. Ilyenkor mit éreznek ? Kihez beszélnek ? Hétfön reggel 6kor meghalt. Sajnos nem voltam ott de valószínű csak elaludt mert még vasarnap éjjel bent voltam nála és aludt, bár már latszódott hogy távozik az élet belőle :( Azonban hétfő hajnalban pont vele álmodtam. Hogy fürdetem mint a korházban, de sokkal fittebb volt, abban a ruhában volt amit bent szeretett hordani. És annyit nevettünk. Életvidám volt. És utána valahogy átkeveredtünk egy cipöboltba ahol csak én voltam, vártam Őt hogy cipőt kell neki venni. Neztem a kirakatot hogy mindjárt érkezik. De nem jött merr úgy ebredtem hogy csörgött a telefon a kórházból hogy meghalt. Én hinni szeretném, hogy meglátogatott álmában es hogy nevettünk, vidám volt egy üzenet hogy neki már jobb (bár ezzel tisztában vagyok). Valakinek volt hasonló tapasztalata ? Vagy csak beképzelem es próbálok kapaszkodni hogy nem létezik hogy csak úgy elmúlik egy ember és nincs ?
2018. aug. 15. 09:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

"Én hinni szeretném, hogy meglátogatott álmában es hogy nevettünk, vidám volt egy üzenet hogy neki már jobb"


Igen, meglátogatott, hogy megnyugodj, hogy jó helyen van.

Őszinte részvétem.

2018. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
93%
Én is hiszek az ilyenben. Őszinte részvétem! :/
2018. aug. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

Először is: fogadd őszinte részvétem!


Másodszor is: az agy működéséből nagyon sok dolgot nem értünk még, így ezt sem.


Harmadszor: az, hogy téged mi segít át a gyászon, az gyakorlatilag mindegy. Ha azt hiszed, hogy meglátogatott, és ettől jobb neked, akkor kapaszkodj ebbe! A gyász hosszú, nehéz, fájdalmas munka, jól jönnek benne a gondolati kapaszkodók.


Sok erőt kívánok neked!

2018. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Higy csak benne. Amikor az utolsó időszak van, akkor már nem téged látnak, nem veled beszélnek. Akkor már az eltávozott szerettekkel vannak. Nem egy halálba idulót láttam már mind így volt.
2018. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

Valószínűleg meglátogatott hogy tudd jó helyben van és jó neki ott.

Őszinte részvétem :(

2018. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
91%

Édesanyád álmodban búcsúzott el tőled, így tudatva, hogy jó helyen van és boldog.

Fogadd őszinte részvétemet.

2018. aug. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem. :(

Én a napokban nagymamámmal éltem át hasonlót, szintén áttétes tüdő-és agydaganat. Álmomban olyan volt, mint a betegsége előtt és azt mondta, hogy meggyógyult és jól van, minden rendben. Nem tudom, hogy csak az agyunk játéka-e ez, én szeretném hinni, hogy jobb helyre kerülnek és találkozunk még velük.

2018. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Szia!Az én anyukám is düdőrákban szenvedett,2016tól, nekem is kisbabám született közben és sajnos én sem tudtam annyi időt vele tölteni mint szerettem volna.Én is 40 vagyok és családos és nekünk is Nagyon jó volt a kapcsolatunk.

Februárban halt meg, utolsó nap voltam benr nála...akkor márr nem tudott kommunikálni...

Mikor haza értünk leültem a helyére.A mellettem lévő kisszekrényről leesett a kis hamutartója...millió szilánkra tört...apa rám nézett és mondta,hogy most ment el anya...úgy is volt.

Igen elbúcsúzott az anyukád.

Nagyon sajnálom ami veled történik,teljesen átérzem a fájdalmad.

Őszinte részvétem!

2018. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

Őszinte részvétem !

Anyukám 2 hónapja halt meg hasnyálmirigy rákban.Március 8-án diagnsztizálták és június 8.-án ment el...az utolsó heteit ő is kórházban töltötte.

Velem is hasonlóan furcsa dolog történt a halála éjszakáján.Hajnali fél2 kor arra ébredtem,hogy anyut látom magam előtt.Elkezdtem kiabálni, hogy anyu, anyu.Felébresztettem a férjem és mondtam neki,hogy valami baj van anyuval.Megnyugtatott,hogy biztos minden rendben van ,a kórházban vigyáznak rá.De nem tudtam megnyugodni, zavart voltam ,nyugtalan, furcsa érzés volt.Lementem sétálni, felkeltettem még kétszer a férjem, ő csak nyugtatott de nem bírtam visszaaludni.Eszembe jutott,hogy néhány éve anyu írt nekem egy verset és akkor,azonnal meg akartam ezt keresni, talán hajnali 3 lehetett...és megtaláltam pedig a sötétben kerestem a fiókban,hol fel ne ébresszem a férjem , ezer papír között meglett !Hangosan, a sírástól fuldokolva olvastam többször fel, és hangosan mondtam anyunak,hogy elengedlek, menj csak, ha menned kell, vigyáz rám a férjem én meg vigyázok apámra.3/4 4kor visszafeküdtem aludni, 4kor meghalt anyu.Ezt még így nem írtam le, könnyezem most is.Nagyon erősen kapcsolódhattunk aznap éjjel, anyuval szerintem...létezik ilyen, biztos vagyok benne !!!Sok erőt neked is.

2018. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Létezik. Amikor a férjem autó balesetben hunyt el, felriadtam éjszaka. A jegyzőkönyvekből tudtam meg, hogy pontosan akkor halt meg. Egy éjszaka arra riadtam, hogy félálomban a nevelőapám hangját hallom: Szervusz. És nevemet mondta. Reggel jött a telefon, hogy éjjel agyvérzést kapott és meghalt.

A telepátia létezik. Nem kell ehhez semmiféle tudományos és áltudományos magyarázat. Van és kész. Nem mindenkinél, de az átlagosnál érzékenyebb embereknél igenis van.

Számtalanszor előfordult, hogy hosszú ideje, akár évek óta nem találkoztam ismerőssel, rokonnal, baráttal. Megyek az utcán, minden előzmény nélkül eszembe jut, hogy mi lehet vele, fel kéne hívni, meg kéne látogatni, stb.

A következő sarkon befordulok és jön velem szembe. A másikkal így futottam össze egy áruházban.

Tehát az emberek között igenis létezhet a tudat alatti kapocs, ami által jelt adnak egymásnak. Erre az ikervizsgálatok is bizonyítékok, hiszen a legtöbbjük akár ha a egy másik földrészen is él, azonnal megérzi, ha a másikkal komoly baj van.

2018. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!