Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Életemben először megkérdeztem...

Életemben először megkérdeztem anyámtól szeret-e, azóta meg csend van?

Figyelt kérdés
Nálunk nem volt szokás az ölelés például,soha nem mondtuk egymásnak hogy szeretlek,nem voltak babusgatások.Egyedül nevelt fel anyám,de volt mostohaapám is pár éven keresztül.Nem voltak érzelmi kifejezések sohasem.Pár napja többet ittam a kelleténél,és felhívtam anyámat.Nem is értem miért pont őt,de azt mondtam neki,hogy ha öngyilkos lennék az se érdekelné,meg nem is szeret.Erre mondta életében először hogy szeret ,meg térjek észhez,ne gondoljak hülyeségeket.Viszont azóta nem hívott fel,és én sem őt,mert úgy érzem teljesen kitártam magam érzelmileg,és ez nagyon nem tetszik nekem,ez történt kb. 2,5 hete.Nekem kellene lépni most vagy neki ?
2018. szept. 20. 03:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%
Mi sem vagyunk az az összeborulós, ölelkezős család. Apukámtól egyetlen egyszer hallottam azt, hogy "szeretlek", anyutól is csak pár éve, mikor is előjöttek a mentális problémáim. Maximálisan mellettem állnak, segítenek mindenben, amiben csak tudnak. Kétségem sincs afelől, hogy nagyon szeretnek. A szeretet igazán tettek révén nyilvánul meg. Van, aki minden nap mondja a másiknak, egy nehezebb élethelyzetben mégis ott hagyja a sz*rban. Inkább azt vizsgáld meg, anyukád hogyan viselkedik veled, ne azon rugózz, hogy mit mond.
2018. szept. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell a szülővel összebújni,az vagy jön magátol v sose jön,felneveltek ennyi. Lépj tovább az ilyen gondolatok beteggé tesznek.
2018. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ezt irod: "Pár napja többet ittam a kelleténél,és felhívtam anyámat.Nem is értem miért pont őt,de azt mondtam neki,hogy ha öngyilkos lennék az se érdekelné,meg nem is szeret.Erre mondta életében először hogy szeret ,meg térjek észhez,ne gondoljak hülyeségeket.Viszont azóta nem hívott"

De hat kerlek mégis mit varsz? Reszegen felhivod es eleg durvan beszolsz neki...ha nekem ilyet mondana a gyerekem azon gondolkodnek, hogy cseszhettem el igy az egeszet, hogy neki reszegen ez az eslo gondolata, hogy en nem szeretem es meg ongyilkossagkt is emleget. O ennek ellenere nyugtat es mondja szeret blabla...

Hogy miert nem hiv nagyon egyszeru: 1. AZok koze tartozik aki velhetoen nem akarja az orrod ala dorgolni hogy reszegen miket mondasz csinalsz hanem inkabb var, hogy jozanul is elohozod e a temat

2. Remeli kijozanodtal es nincs bajod es nem kerul elo ujra ez az ijeszto gondolatod.

3. Varja, hogy jozanon is igy gondolod-e es ha igen akkor megkeresed-e ezzel hogy beszelgessetek rola. A helyeben en nagyon gyorsan probalnam elfeljteni, hogy egyaltalan a lanyomnak ez eszebe juthatott :-(.


Szoval en nem hiszem hogy anyad ne szeretne es neki kellene most barmit is tennie. Ha teged ennyire bant a sajat kirohanasod (es bant), akkor tegy te lepeseket hogy errol lehetosegetek legyen beszelni. Akár egy jo beszelgetes is kisulhet belole.

2018. szept. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!