Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogosan haragszik...

Szerintetek jogosan haragszik rám anyám amiért szó nélkül el költöztem otthonról?

Figyelt kérdés

Szeretem anyám, és nagyon jó gyermekkorom volt de mióta el váltak apámmal minden meg változott. Nagyon anyagias lett. Mióta csak dolgozok minden fillért fel számol amivel tartozom neki. Még suli mellett is dolgoztam éjszakásba, hogy tudjak neki haza adni. Egy ideig nálunk lakott a barátom aki persze rendesen adott haza és be segített mindenbe. Szerinte család tagként kezelte, de azért mégis mindig meg kaptuk hogy minek lakunk itt. Leginkább a bátyámtól, aki 40 éves létére otthon lakik és szerinte én vagyok az élet képtelen. Miután szakítottunk a barátommal nagyon depressziós lettem, anyám meg mindig azt mondogatta hogy szedjem már össze magam mert ezzel viszem a sírba. Meg hogy minek is nekem pasi. Meg jobb ha nem lesz gyerekem, ne vigyem tovább ezt a gént. A bátyámmal meg kb köszönő viszonyba se vagyunk, kb csak akkor szólunk ha egymás torkának esünk valami miatt de akkor órákig képesek vagyunk veszekedni. Szóval mikor össze jöttem a jelenlegi barátommal szinte úgy menekültem el hozzá. Össze szedtem a cuccaimat aztán már ott se voltam. Most meg persze én vagyok a hálátlan dög gyerek akire nem lehet számítani. A tesóm meg maga a Szent aki mindig ott van mellette és segít. Komolyan annyira rossz lennék hogy szó nélkül le léptem??

23N


2018. szept. 22. 02:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Igen jogosan! Azért bármilyen is most a kapcsolatod vele, akkor is illik megtisztelni, hogy elmond, hogy szeretnéd folytatni az életed (ne adj isten a címet is elmondhatod, hová költöztél). Ez nem elszámoltatás, vagy csicskáztatás, szimpla tisztelet a másik iránt.
2018. szept. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha rossz nem is, de hülye az igen. Egy vadidegen pasihoz léptél le, akit alig ismersz? Mi van ha szét mentek vele is? Akkor mehetsz vissza anyudhoz?
2018. szept. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Igen, jogosan. De nem azért jogos a haragja hogy leléptél, hanem azért mert szó nélkül. Amúgy sajnos sok anya ilyen, a pö.csös gyerek az isten, a lány meg valaki aki segít a terheket cipelni, de nem becsüli meg.
2018. szept. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem csodálkozom azon, amit tettél.

Anyukád undorítóan bánt veled.

2018. szept. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Én is szó nélkül léptem le egy alkesz anya mellől,aki nyomorban és félelemben tartott. Nem érdekel a sértődése. Édesanyádnak inkább újra kéne kezdenie-ami nehéz,de nem a gyerekeit tönkretenni. 40 éves bátyád meg szimplán mama hoteles
2018. szept. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

" Meg hogy minek is nekem pasi. Meg jobb ha nem lesz gyerekem, ne vigyem tovább ezt a gént. "



Nem jogosan, jól tetted! Egy anya ne mondjon ilyet!


Báttyád és te közötted az a 17 év korkülönbség az rengeteg ebből is adódhat a veszekedések. Gondolom egyedül van és bámúl ki a képernyőn a nagyvilágba. Ennyi évesen már saját háza az értelems emberenek meg családja minimum 2 gyerek.

2018. szept. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
57%
ott
2018. szept. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Remélhetőleg nem fogsz ugyanolyan "szó nélkül" visszaköltözni anyudhoz (ha van esze, már zárat cserélt).
2018. szept. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Akármilyen szemét módon viselkedik, csak az édesanyád. Annyit szerintem megérdemelt volna, hogy elmondod neki, hogy látod neki milyen rossz lett a kapcsolatotok, reméled, hogy egy nap még olyan lesz, mint a régi, de egyelőre te most külön életet szeretnél élni.

Mondjuk más kérdés, ha a kapcsolat nem válik be, akkor meg hazamennél?

2018. szept. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Én is szó nélkül jöttem el,azóta se láttak.. Komoly oka volt(alkoholizmus,agresszió,családon belüli nemi erőszak csupa kedvesség).
2018. szept. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!