Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt, akit bántott a saját...

Volt, akit bántott a saját anyja, hogy csúnya?

Figyelt kérdés

Egyaz szerintem egy anyának se lenne joga bántani a gyerekét, mert ő tehet róla, hogyan néz ki.


Kettő, nem voltam csúnya, egyáltalán nem. A "szépséged párosul a kedvességeddel", "ribi vagy, ribizli vagy", mert 12 évesen elkezdett nőni a mellem...


Folyamatosan tönkre akart tenni. Fogszabályzót se engedte...


Arról nem beszélve, hogy

állandóan megalázott, hogyan nézek ki. Pedig szép voltam. Egyifőben fölöslegesen fel is akart hízlalni.


Szószerint örömét lelti/leli benne, ha megalázhat.


2018. szept. 22. 13:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

#5 Pont ugyanezt akartam írni! :D


Nekem hálistennek nem ilyenek a szüleim, de még általánosban volt egy lány osztálytársam, aki gyönyörű volt, tényleg, az anyja viszont állandóan bántotta őt azzal, hogy csúnya. Hálistennek az apa ezt megtudta és mindent megtett azért, hogy hozzá kerüljön.

20/F

2018. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem mindig azt mondja hogy szép vagyok :-)

De igazából ebbe a vilàgban már minden van, szóval nagy valószínûséggel van ilyen sajnos :-(

2018. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A felhízlalás nálunk is ment, meg 14 évesen mehettem először fodrászhoz...
2018. szept. 22. 17:22
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagyanyám bánt velem így, de ő nevelt, így őt tartottam anyámnak. Nem törődtek velem, csak nőttem mint a gaz. Bár buta nem voltam, de érezhető volt az elhanyagoltság. Annyit szóltak csak hozzám, amennyi utasítást adni kellett. Szerettem tanulni, de azt mondták, minek, felesleges, úgyis férjhez megyek majd, csak ne bukjak meg, az a lényeg. Mivel szállóige volt hogy szép vagyok de buta, meg hosszú haj-rövid ész, így már alsóban elhittem hogy buta vagyok és szégyelltem a szép külsőmet. Így nem tanultam egy idő után, kitanultam egy semmit érő szakmát és a szégyenérzet állandósult bennem a külsőm és a tanulatlanságom miatt. 40 évesen érettségiztem csak le, most próbálok képzettséget szerezni olyan pályán, ami érdekel, nyelvet tanulok.....

Viszont ahogy haladok a tanulmányaimban, egyre csúnyábbnak érzem magam, az üde fiatalság elmúltával azt sem értem, a férjem miért van velem.... Mikor 20 éve megismert, elbűvölte a külsőm. Azóta küzdök a kilókkal...Meg hát van egy gyönyörű, csinos és fiatalos anyám, aki tündököl. Mellette soha nem lehetek senki, ahogy gyerekkoromban sem.

2018. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 kikicsoda ***** válasza:

az ilyen anya azt a férfit utálja, akitől a gyerek van, ezért bántja.

Egy jó házasságban ilyen nincs.

2018. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!