Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy anyám meztelenke...

Normális hogy anyám meztelenkedik?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért kell mindig odajönnie, ahol én vagyok, és ilyenkor nem öltözik gyorsan, hanem akár percekig ott lófrál.

2018. szept. 24. 13:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ahogy idősödnek az emberek egyre jobban letojják hogy néznek ki,és nem szégyenlősek.


Nálunk a családban a szülők simán leöltöznek előttünk.

Persze nem így direktbe,hogy "nézd".

A gyereke viszont sem a szülők,sem egymás előtt.

2018. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%

Én sem szégyenlősködöm a fiam-lányom előtt.A lány előtt simán kijövök a fürdőből meztelenül, a fiú előtt bugyiban.Persze nem flangálok, megyek is öltözni,nálunk ez természezes, nem jönnek zavarba tőle.19 és 12 évesek.

Amúgy meg szólh neki, hogy ez neked kellemetlen.

2018. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
97%
Nos, ahány ház, annyi szokás. Engem ha zavar valami, akkor szólok az dolog ellen. Téged annyira nem zavarhat, ha inkább itt kérdezősködsz ahelyett, hogy mondanád anyádnak.
2018. szept. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Normális
2018. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk ez teljesen természetes a meztelenség ,nem csinálunk gondot belőle,így kényelmes. 36N
2018. szept. 28. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Cső anyu! Nem kapnál fel valami? Légyszi!

(nem értem mi ebben a nehéz)


Amúgy meg tényleg otthon vagytok. Gondolj arra hogy ő sem szól neked sok mindenért.

2019. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!