Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként hogy reagálnál...

Szülőként hogy reagálnál arra, hogy a 25 éves fiadnak 35 éves párja van?

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 17:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a nő. Biztos szerelmes lenne a fiam, ha ilyen korkülönbséggel választ nőt. Ha látnám, hogy a nő is igazán szereti, akkor beletörődnék, talán még meg is szeretném a nőt.
2018. szept. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én 35 éves nő vagyok, elvált és van egy 8 éves fiam.A jelenlegi párom 27 éves és jól elvagyunk.Ő 14 éves kora óta csodált engem távolról (elmondása szerint).

Ha csak pár évünk van esetlegesen, bármi miatt, szerintem akkor is megéri, mert ő egy nagyon jó ember, szereti a fiamat is, boldog vagyok vele. :)

2018. szept. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
0%
Ha a barátnő sokban emlékeztet a gyerek anyjára, elgondolkodnék, mit csináltam rosszul, hogy a gyerek még mindig anyát keres.
2018. szept. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
35 vagyok es azert van 25 alatti pasim,mert jol nezek ki es elni akarok. Nem akarok gyereket 45-50 eves korom elott semmikepp. Szeretek bulizni,sportolni,soppingolni,sajat cegem van. N
2018. okt. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!