Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nemrég költöztem el a szüleimt...

Nemrég költöztem el a szüleimtől a párommal külön és nagyon rosszul viselem. Mással is volt ez? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, eddig a szüleimmel laktam, akikkel iszonyatosan jó a kapcsolatom, anya a legjobb barátnőm. Párommal most albérletbe költöztünk, ahova vittem a kutyámat is. Nincs messze, negyed óra autóval. Szeretem, boldog vagyok vele, de annyira honvágyam van és hiányoznak a szüleim, hogy minden nap sírok. Valamilyen szinten törésnek is élem ezt meg, féltem anyát aki egyedül lesz otthon mert apa csak hétvégén van, hogy ő hogy lesz, meg magamat, mert nem tudom normális-e hogy ilyen nehezen élem meg az elszakadást. Ahogy ezt írom is sírok.
2018. szept. 26. 09:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
58%
18 20 évesen ez még elmegy bár akkor se normális,de 27 éves egészséges nő nem picsog sír minden nap a szüleiért,ha a párjával él.. Az elszakadás a normális de nem 27 évesen kell neki állni,költözz haza és szedj hangulatjavítót.
2018. szept. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
82%

Én teljesen megértelek téged! :). Én is májusban költöztem el otthonról. Nekem is nagyon furcsa volt és két napig pityeregtem a helyzeten, hogy ekkora változás állt be az életemben... Teljesen normális dolog.


Valószínűleg én azért értelek meg téged, mert én is kivételesen jó viszonyban vagyok a szüleimmel és nekem is az anyukám a legjobb barátnőm! Mi minden másnap találkozunk ugyanúgy... Hol ő jön, hol én megyek haza hozzájuk. :)

Jó lesz ez hidd el! :)

2018. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
62%

Én nagyon vártam a különköltözést, nincs is ilyen legjobb barátnős kapcsolatom anyukámmal, de mégis pityeregtem az első 1-2 napban. :D Szerintem ezen mindenki túl esik, főleg olyanok, akik nem feltétlen kezelik jól a hirtelen újdonságokat.

Mondjuk én 19 éves voltam akkor.

2018. szept. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
26%
Én örülni fogok, ha egyszer a fiaim kiköltöznek. Ha talpra állnak, megállják a helyüket. Jó lesz majd újra a férjemmel kettesben, hátradőlhetünk majd végre, lesz majd egymásra és magunkra is időnk.
2018. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
33%

18 évesen az otthonomtol majdnem 300kmre mentem tovabbtanulni. Az iskola előtti nyáron már alig bírtam kivarni hogy végre felkoltozzek Pestre, pedig egyáltalán nem volt rossz kapcsolatom a szüleimmel, mai napig is édesanyám a legjobb barátnőm, mindent meg tudok vele beszélni. De kellett a leválás, és a külön válás. Ez a természetes, és az lenne a természetes ha te is így éreznéd. Előttem valaki már írta hogy a lelkeddel nincs valami rendben. Szerintem sincs. Talán pszichológus, pszichiáter kellene, akivel még tudnád ezt beszélni, és helyre raknatok a dolgokat. Ez így nem jó ilyen erős honvágyar érezni ennyi idősen.


26N

2018. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%
23 évesen mentem férjhez, ekkor költöztem el a szüleimtől, akikkel a mai napig is nagyon jó a kapcsolatom. Szégyen vagy sem, én is sírtam néhány napig csendben, mosogatás közben. Amikor egy kicsit elsirattam a régi életemet, lezártam, már tudtam őszintén örülni az új helyzetnek, az új életemnek a férjemmel. :)
2018. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Én egy percig sem sírtam,sőt végre megkönnyebbültem,felszabadultam,azért 27 évesen ez nem egészséges,szerinted a párodnak h esik h végig bőgőd az estéket Anyuciék után,én szépen hazaküldenélek... Kislány vagy még egy önálló élethez és kapcsolathoz látszik h 27 évesen próbálsz leválni még csak,más már 19 20 évesen megteszi,én nem ovis szinten van h naphosszat sír a a szülő után aki amúgy szabadon látogatható,szerintem keress fel szakembert mert mentálisan nem vagy rendben és nem a korodnak megfelelő ez a viselkedés,mintha megrekedtél volna,a párod is meg fogja unni..
2018. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%
Hogy mennyi érzéketlen ember van itt! Én annak idején alig vártam, hogy saját lakásunk legyen a férjemmel. Mégis mikor eljött az ideje, én is folyton az egereket itattam, pedig idősebb voltam nálad. Szóval ne aggódj, nincs veled semmi baj, hacsak a kedves kommentelők azt nem látják jellemhibának, hogy valaki szereti a szüleit. Ne félj, el fog múlni ez az időszak.
2018. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Szeretem a szüleimet de 27 évesen nem bömbikéltem a párom mellett a saját lakásban hazavágyva,lehet haza menni,ha ott jobb,sajnos sok a gyagyás húszon harmincas as akiket a szülők úgy neveltek h nélkülük senkik,meg egészségtelen ragaszkodásban tartották,szimbiózisba. De egy teát se tudnak önállóan megcsinálni mert otthon mindent anyu apu csinál a kisbabának,meg mindenben döntenek,az még a borzalom mikor vki a szülővel alszik is kamaszként v nagykorúként,már a baba se való a szülők ágyába de sokan nem fogják fel,mert jaj de cuki,na ezekből sose lesz egészséges felnőtt.
2018. szept. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

27 évesen egyedül költöztem el, a seggemet vertem volna a földhöz örömömben, igaz most is, ha lenne egy párom, akihez oda lehet este bújni, akit haza lehetne várni vagy ő várna engem....

De nincs és ennek ellenére nem sírdogálok, igaz nem is olyan hű de szoros a kapcsolatom a szüleimmel, de szeretem őket. A tieid még messze sem laknak, szóval tényleg illene leszakadni róluk ilyen idősen. Oké, ha az első pár napban hiányoznak, de mennyivel jobb már, hogy azt és akkor csináltok a pároddal, amikor akartok, élheted az önálló, felnőtt életed és társai... Édesanyád is felnőtt ember, hidd el, hogy megoldja...

2018. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!