Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak is mondott ilyen...

Másnak is mondott ilyen hülyeséget az anyja?

Figyelt kérdés
Nekem régen azt mondta, hogy ha feláll, az azt jelenti, hogy pisilnem kell, meg, hogy a pisi a heréből jön.

2018. okt. 3. 17:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt, igen :) 11-13 év körüli lehettem, a rádióban épp a V-tech-től ment a Vétkezz velem szám. Én akkor már sejtettem, hgoy mit takar ez a szó, de azért rákérdeztem apámnál:

- Mit jelent az, hgoy vétkezz velem?

- Ezt a szót meg honnan vetted?

- A rádióbán éneklik.

- Jaaaaa! Nem azt éneklik, hogy vétkezz velem, hanem, hogy ÉTKEZZ velem. Étkezz! Azt jelenti, hogy enni.

Nem hittem neki :D

2018. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom hogy alvás közben alacsony a vérnyomás, lassabb a pulzus. Mikor ébredezünk nő a pulzusszám, kicsit a vérnyomás is viszont a testünk erei nem tudnak olyan gyorsan kitágulni ezért az üreges testbe (kuki) nyomul a vér "felesleg".
2018. okt. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 ez jó nagy hülyeség
2018. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jesszom, milyen idióta szülők vannak... Nem értem, miért kell hazudni a gyereknek. Egyik gyermek sem ostoba, de a szülők annak nézik és annak is nevelik őket. Gratulálok.


Most persze ez alatt nem azt értem, hogy adjuk elő a pénisz-vagina sztorit bölcsiseknek, de mikor a gyerek rákérdez a póni szerszámára, miért nem lehet azt mondani, hogy ez egy fiú póni, az pedig a fütyije és most pisilni fog. Mert a fiúk a fütyijükkel pisilnek. Ennyi.


Az én szüleim elég nyitottak voltak ilyen szempontból. Emlékszem, kb. 11 lehettem, mikor megkérdeztem anyumat, mi az, hogy "maszturbál", mert valami vicckönyvben olvastam (igen, pajzán viccek is voltak benne ezek szerint). Anyám megdöbbent, de azt mondta, "azt másképpen úgy mondják, hogy önkielégítést végez". Innen meg már képben voltam.


És a szex témát is érthetően, nem alpárian elmagyarázták, mikor 8-9 lehettem. Mégsem lettem ribi, 18 éves koromig vártam a szexszel.


Szóval én az őszinteségre szavazok.

2018. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!