Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire szóltak bele az...

Mennyire szóltak bele az egészségügyi dolgaidba 18 év után?

Figyelt kérdés
2018. okt. 4. 14:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz "egészségügyi dolgok" alatt?


Egyébként semmennyit, már korábban sem.

2018. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2018. okt. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátló például...
2018. okt. 4. 14:55
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Minek tudnak egyáltalán erröl?
2018. okt. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Anyám évekig dolgozott a mentőknél tehát ha akarnék akkor sem tudnék megmenekülni attól h merre láttak az orvos ismijei vmi rendelésen... de szerencsére nem vagyunk ilyen család, úgyhogy ha valami bajom van akkor bizalommal fordulhatok hozzá. De ő maga nem ágál, csak akkor (mint most is) ha tudja h el fogom sumákolni a controllt betegség után mert már jobban érzem magam és időpocsékolásnak tartom a vizsgálatot :DD
2018. okt. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
16 éves koromtól magam intézem ezeket,megint te vagy,felnőtt nőnek ne h már Anyu meg Apu mondja meg h élhet e nemi életet használhat e tampont, epilálhat e.. Könyörgöm 2018 van,otthon meg a 30 ast is babakocsin tolnák. Költözz el..
2018. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Soha semennyire, mondjuk beteg nem voltam, a mensesemet pedig magam intéztem 11 éves koromtól, köze nem volt hozzá, mit használok :) Fogamzásgátlót sosem szedtem, de arról még csak tudniuk sem kell egy felnőttnél.
2018. okt. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Előtte sem, utána sem, de nem is kértem engedélyt és nem is avattam be őket az ilyen dolgokba. Egyedül is el tudsz menni nőgyógyászhoz, nem kell ehhez fogniuk a kezed.
2018. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Figyi, ilyen lúzer úgyse kell egy pasinak sem, tehát no problem. Nincs valami beadandó az egyetemre, nem lesz egy zh, hogy nem itt unatkozz?
2018. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem kellett beleszólniuk, voltam már elég felnőtt ahhoz, hogy mindent tudjak intézni magamnak, és ahhoz is, hogy ezt meg tudjam velük beszélni és ne kelljen semmit titokban csinálnom.
2018. okt. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!