Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy anyám le...

Normális, hogy anyám le pénzéhes k. vázta az edzőmet?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam edzésen, és kb 10 perc volt belőle, mikor rosszul lett, és a mentők (!) Vitték el.

Azt mondta, hogy azt az 5 perc futópadot, meg a nyújtást, csináljam meg egyedül. Mikor hazamentem, és elmondtam, elkezdett morgolódni, hogy mekkora egy pénzéhes kva, ő az összes pénzt visszaadta volna, amit az edzésért kértek. (Jelzem, ő hegedűtanár, és volt, hogy a lánya rosszul lett, és.szó nélkül elhúzta a csíkot, mikor egy vendége ott ült.) Szerintetek igaza van?



2018. okt. 4. 16:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%
#8 Ha az ember elkötelezett a munkája iránt, nem biztos, hogy rögtön mindent eldob. Nekünk a postásunk lett egyszer rosszul, lehúzódott az útról, kihívta a mentőket, aztán amíg várta a mentőt, addig a postára is betelefonált, hogy valakit küldjenek ki a kocsijáért, hogy beérjen az aznapi posta...
2018. okt. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%

#10 te amúgy hanyas voltál szövegértésből?

1 Az főkérdésből kiindulva nyilván az eszővel edzett, nem az anyjával

2 Nyilván az edző mondta ezt

3 wtf ki mondta, hogy bement a kórházba

Nem értem neked mi az érthetetlen ezeknél, szimpla következtetés a kérdésből:DD


Na az utolsóhoz viszont adhatna a kérdező magyarázatot, mwrt nem értettem én se.

Egyébként meg a személyiedzők meglehetősen drágák... de ezt se fejtetted ki, hogy mennyi pénzt adott vissza vagy wtf. Amúgy az anyagiakat meg letárgyalhatjátok később, szwrintem sem kellene felszámítania ezt, de nyilván ha nemrég mentő vitte el, nem ez a legnagyobb gondja, és később beszélitek meg.

2018. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Pl. a kérdezö nem a lánya, hanem a fia az anyjának és ha az anya lánya egy másik kapcsolatból lett, ezért nincs köztük testvéri érzés, akkor teljesen logikus az anyám lánya megnevezés.
2018. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
29%
Nltm, hogy ezért kérdést kell kiírni?
2018. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
30%
Hehe :D Nagyon komoly :)))))))
2018. okt. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Bakker én nem értem ki-kivel van...

Majd a többiek megfejtik.

2018. okt. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen kérdező, fogjuk rà, hogy nem tud magyarul :D

Nem a tested kellene edzened hanem az elméd rendberakni, ennek az áldozata lett a testedződ.

.

10es: 100 %ban osztom vélemenyedet.

Nagyon betegelme lehet, translate is kevés hozzá :D

2018. okt. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!