Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált szülők gyermekei! Ti...

Elvált szülők gyermekei! Ti huszonévesen hány hetente találkoztok az apátokkal? Ott is alszotok néha? Milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

2018. okt. 5. 15:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%
Kb havonta. Nem alszom ott, ha lehetne, akkor sem akarnék. Egyre jobban neheztelek rá, mert kifordult magából, és csak az új családja érdekli.
2018. okt. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%
Kéthavonta egyszer jó ha eszébe jutok, olyankor felhív. Én őt nem keresem. Nyáron néha együtt töltünk pár napot, kempingezés, kajaktúra, ilyesmi, de most már az is egyre kínosabb. Nem nagyon tudunk mit mondani egymásnak. Az apai nagyszüleimmel jó a kapcsolatom, ha meglátogatom őket, néha ő is odajön és akkor ott találkozunk.
2018. okt. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%

Most már rendszeresen. Nincs rá napirend, van úgy hogy hetente többször is, van hogy egy hónapig nem látjuk egymást, mert úgy alakul az életünk. De tartom vele a kapcsolatot, telefonon, neten, stb. Ha kell segítünk egymásnak, tudom, hogy bármikor számíthatok rá, míg anya többnyire csak ígérget.

Nem volt könnyű, mert a válás után édesanyám mindent elkövetett, hogy ne találkozhassunk vele, mindennek elhordta, ő volt a leggonoszabb ember a földön. (Szerencsére ő kitartott, és ragaszkodott a láthatásokhoz.) Most már tudom, hogy ebből semmi sem igaz, anyám úgy hazudott, mint a vízfolyás, csak hogy befeketítse apát, mert a végén már nem ugrált úgy ahogy anya akarta és nem akart felelőtlen dolgokba belemenni. Még most is szidja folyton, holott most már látom, hogy bizony nagyon fordítva voltak a dolgok, mint ahogy ő mondta.

Apának van új felesége, vele is jó a kapcsolatunk.

2018. okt. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
73%
29/N vagyok. Évente jó, ha egyszer találkozom az apámmal, de szerintem neki is és nekem is elég ennyi.
2018. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
65%

Évente párszor találkozunk. Nem jó a kapcsolatunk, ritkán keressük egymást.

26/N

2018. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok rá kíváncsi. 12 évesen láttam utoljára, akkor azt mondta, nem akart engem, csak anyám egy gyerekkel akarta megfogni, ezért nem tud ragaszkodni hozzám. Nos, ezzel elérte, hogy számomra nem létezik többé. 26/L
2018. okt. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Lady Beth válasza:
91%
Tizenkét éves voltam amikor utoljára láttam. Nem jó ember, úgy hogy remélem nem is látom többet.
2018. okt. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
66%

10 éve váltak el a szüleim, azóta egyszer voltam ebédelni apámnál, meg egyszer étteremben, amikor bemutattam neki a barátomat. Egyébként kb 3 havonta összefutunk a házunk előtt, ahol anyával lakunk, mert apámnak mindig kell valami. Az idő többségében meg azt sem tudom hol van. A vicc az egészben, hogy ő egy nagyon szuper tanár, akit imádnak a diákjai...csak a saját gyerekével nem törődött soha.

24/N

2018. okt. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
68%

Úgy látom itt azt értékelik, akinek rossz a kapcsolata és azt pontozzák le, aki tartja a kapcsolatot az édesapjával is.

Tényleg megérett a világ a pusztulásra.

2018. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nálam ugyan kicsit más a helyzet, mert én az apámmal nőttem fel, és anyám ment el tőlünk.

Sokáig szinte minden hétvégét nála töltöttem, de amióta van párja, és összeköltöztek (messzebb is laknak), azóta csak havonta max 1x megyek hozzá. Ilyenkor ott is alszok. Sosem voltunk igazán jó kapcsolatban, mindig is túlságosan kritikus volt velem, semmi sem volt elég jó, amit csináltam. Mióta azonban ezzel a fazonnal együtt van, még távolabb kerültünk egymástól, nem is igazán foglalkozik velem, van hogy hetekig nem beszélünk sem telefonon sem Messengeren.

28/L

2019. máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!