Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám miért bántotta a kutyám?

Apám miért bántotta a kutyám?

Figyelt kérdés
Egy kiskutyárol beszélünk, nem nagy termetű beszakította a redőnyt mert megijedt, az ablak es a redony kozé jött be aztán apa elkezdte csapkodni az ablakot, ki be hogy menjen ki onnan és kocsival átment a kutya lábán mikro tolatott ki a lejárorol. Mert a kutya meg mindig a kocsi korul szaladgal. Nagybattyam meg volt hogy bejott a kutya mert vihar volt es megijedt o izombol megrugdosta.
2018. okt. 6. 16:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Mert bántalmazók. Ez bűncselekmény, kijön a rendőrség rájuk, ha szólsz nekik telefonon.
2018. okt. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom miért ilyenek de ha szereted azt a kutyát akkor keress neki rendes gazdit ahol nem bántják!!!! Apad valószíleg idegbeteg már bocs ,a kiskutyák pedig rosszak néha mivan ha legközelebb nagyobb kárt tesz otthon és apad megöli vagy megkínozza?? A miénk is kicsi a hazat szétszedi,sokszor a hajam tépem tőle de akkor se tudnék belerúgni soha !!!!
2018. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Mert idióta. Az ilyen emberekből nagy eséllyel lesz bántalmazó a családban.
2018. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem normálisak a családtagjaid. Mondjuk az azért érdekelne, hogy velük megbeszélted-e, hogy kutyát viszel a házhoz, és beleegyeztek-e.
2018. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Hány éves vagy ? Nagy gyökerekkel élsz,én apád lábán mennék át tankkal,oda-vissza,majd kinyúvasztanám a nagybátyádat úgy,hogy egy kocsi mellé kötném,begyorsítanék,és amíg el nem törik a lába ,addig nyomnám a gázt.
2018. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom veletek is így bánnak,aki az állattal így bánik az a családjával is..
2018. okt. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

milyen egy agyhalott családod van? Istenem sajnálom a kis angyalkát, meg téged is.

Amikor itt van ez a két mocsadék akkor azt tudom tanácsolni, hogy tartsd magadnál a szobába, és maint lesz lehetőséged menj el.

ők meg remélem meghalnak kínok között

2018. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon szépen kérlek, ha szereted azt a kutyust, keress neki másik gazdát!!
2018. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha szereted add oda egy olyan embernek ahol jobban bánnak vele. Megértem hogy te szereted de ez nem elég amikor a másik meg rugdossa meg félelembe tartja szegényt.
2018. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Nagybátyád lakcímét kérlek írd le nekem privátban. Szeretnék elbeszélgetni vele.
2018. okt. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!