Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek szemétség lenne,...

Szerintetek szemétség lenne, ha úgy találkoznék Vele, hogy a szüleim megtiltották? 17L

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel nemrég összefutottam ebben a nagyvilágban. Tök jól elbeszélgettünk, majd megadta a Facebook elérhetőségét, és most beszéljük a következő talit. A szüleim pedig minden ok nélkül tiltanak tőle.

- Nem ismerik

- Nem is beszéltek vele még soha

- Nem is akarnak vele beszélni

- Azt akarják, hogy én se beszéljek vele

Minden ok nélkül tiltanak tőle, mondván, hogy csak dugni akar, meg akar ölni, nem normális, elmebeteg. Mint írtam, én sem ismerem annyira, de ha meg akarna ölni, szerintem megtette volna akkor, mikor először látott, de miért is akarna bántani egyáltalán?! Nem értem a szüleimet... Nem azért írtam ki ezt a kérdést, hogy fuu, most akkor kezdjük el közösen szidni a szüleimet, hanem mert megoldást szeretnék rá találni. Mondta a pasi, hogy szívesen találkozna a szüleimmel, beszélgetne is velük annak érdekében, hogy hátha akkor elengednek vele sétálni. De a szüleim ezt is elutasították. Most akkor tartsam titokban? Mert nem fogok róla lemondani azért, mert az anyámék ilyen elfogultak.


2018. okt. 8. 09:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves a pasi?
2018. okt. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%

Igen, az lenne.

Amúgy is, mennyi idős ez a "pasi"? Mert ha jóval idősebb nálad, akkor teljesen jogos a szüleidtől, hogy minden további nélkül eltiltanak tőle. De amúgy is, biztos nem minden ok nélkül tiltanának el tőle.

2018. okt. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
21 éves. És tényleg ok nélkül tiltanak tőle, hiszen nem ismerik.
2018. okt. 8. 09:51
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
De kérdezd már meg tőlük, hogy mi okuk volt rá, ok nélkül szerintem senkit nem tiltanak el valakitől. Attól, hogy nem ismerik, még lehet, hogy mondtál róla valamit, ami nem tetszett nekik, vagy csak simán neccesnek tartják, hogy egy 21 éves pasi egy tinilányra nyomul.
2018. okt. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Honnan vették azt, amit állítanak róla? Ok nélkül nem mondanak ilyeneket. Érd el a szüleidnél, hogy találkozzanak vele.
2018. okt. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A szüleim ilyenek, mindig csak a rosszra gondolnak.
2018. okt. 8. 10:02
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
Ha olyan jó srác akkor mutasd meg ANYÁDNAK a pali profilját, miket posztol, hol dolgozik stb. Ha anyut megpuhítod ő majd intézi faterodat.
2018. okt. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezted, hogy honnan veszik? Ne intézd el annyival, hogy ilyenek. Akkor a zárdába fognak íratni?
2018. okt. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mutattam a Facebook profilját, de csak ennyit mondtak: ,,ez még nem jelent semmit. Attól még nem normális.''
2018. okt. 8. 10:07
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Nyílván egészséges ifjú férfinak elsősorban szex miatt kell barátnő. Konzervatívabb szülőknek ezt nehéz megemészteni. A srác Facebook profiljából le lehet vonni következtetéseket.
2018. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!