Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni, ha a párom...

Mit lehet tenni, ha a párom volt felesége képtelen engem elviselni, és emiatt a közös gyerekük szív folyamatosan?

Figyelt kérdés

Elváltak, igen, részben miattam. Ennek már lassan 3 éve... Van egy közös kislányunk, aki 5 éves. Nagyon édes, és értelmes kislány, öröm vele lenni. Sokszor van, hogy kettesben csinálunk programot, vagy vigyázok rá. Ez az anyjának nem tetszik. Főleg, mert a kislány szeret velem lenni, mikor visszük haza, sír és mondja az anyja előtt, hogy még velünk akar lenni, aludjak náluk én is (mármint az anyjánál). A nő már küldött nekem fenyegető leveleket, elhordott mindennek, de mikor látta, hogy semmi értelme, mert hidegen hagy, akkor visszább vett ezekből. Most ott tartunk, hogy a gyereknek mondogatja, hogy velem vigyázni kell nagyon, mert cserben hagyom majd, és hogyha majd lesz neki féltestvére, ő el lesz felejtve és vége lesz a csajos programoknak, játszóháznak, nyaralásoknak, mert akkor már csak apa új családja lesz a fontos. Tegnap is ilyet szegez nekem a kislány, hogy ugye nem felejtem el akkor sem, ha nekem is lesz gyerekem...


Otthon a kislány teljesen el van hanyagolva, sehová nem megy vele az anyja, a közös program a tv nézés. Mondja, hogy mindenért kiabál vele, sosem játszanak együtt. Nyilván nem az a cél, hogy elszakítsuk az anyjától, de nem akarjuk azt sem, hogy telebeszélje a fejét mindennel.


2018. okt. 11. 13:48
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
2%

17-et még annyival egészítem ki, hogy a srác akkor is hozta vitte a gyereket, amikor elvileg a nőnél volt.


Hát ennyit a szemét szeretőről, meg a hűtlen férjről:D


Remélem kérdező a lányod olvassa ezt, hogy mind azt a hazugságot, amit tömtek a fejébe egy másik nővel kapcsolatban, legalább kissé tisztuljon. Hogy ki is volt az aljas valójában:)

2018. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
55%

Bocs, de neked volt választásod. Mikor belekezdtél a kapcsolatba egy családos, nős férfival, azt annak a tudatában tetted, hogy mindig ott lesz a közös gyerek, az ex, és nem leszel népszerű.

Te akkor ott eldöntötted, hogy neked ez a férfi megér ennyit.


Ha a gyerek érdekelne, akkor azon lennél, hogy nálatok legyen elhelyezve. Az anyja depressziós, elhanyagolja, ellenetek neveli, és valószínűleg anyagilag se tud neki mindent megadni. Téged szeret, ragaszkodik hozzád, ti ketten vagytok, jobban meg tudjàtok osztani a terheket. Semmi sem szól amellett, hogy ne vegyétek oda.

De jönnek az üres kifogások...


Úgyhogy hagyjuk azt a süketelést, hogy a kisgyerek érdékét nézed. Miért jobb neki egy rossz anyával, mint egy jó apával és egy jó nevelő anyával?

2018. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
71%

Szoval apukanak nem volt ideje a munkaja mellett a gyereket hozni vinni stb? De arra vokt ideje, hogy teged k...asson.

Most anyuka egyedul oldja meg a gyerek hurcolasat,de teeee okadod a mocskot, hogy nincs odeje jatszohazazni csak tevezni? Hallod te magadat? Ocsmany fereg vagy te is, hogy bemaszol egy kisgyerekes apuka eletebe, es van bor a kepeden biralni a volt asszonyt. Voros szonyeget ne teritsen eled rozsaszirmokkal? Oruljetek, hogy odaengedi egyaltalan hozzatok a gyereket. Remelem talal maganak egy igazi ferfiembert az helyett a puhapocsu senkihazi helyett.

2018. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
83%

“Mit lehet tenni, ha a párom volt felesége képtelen engem elviselni“

Én tudom a megoldást: Szülj egy gyereket, aztán nézd végig, ahogy már terhesen, vagy legkésőbb a gyerek egyéves korában félrelép a párod, míg végül el is hagy a szeretője miatt. Ha ezen keresztülmész te is, rögtön nem fog utálni téged az első feleség... 😊

2018. okt. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
37%

Érdekes, máskor az az egyhangú vélemény az oldalon, hogy a szeretőnek semmi köze a rossz házassághoz/kapcsolathoz, ő senkinek se tartozik felelősséggel, ő egy szent lélek és nem az ő hibája, ha két ember szétmegy, hanem a páré. Sőt, közülük is leginkább a megcsalt félé, mert valami oka biztos van annak, hogy a másik másnál kereste a boldogságot.

Ehhez képest itt sorra olvasom az olyan válaszokat, hogy a kérdező szétbarmolta a kislány családját, most hogy is van ez? :D

2018. okt. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Nem "okádom a mocskot", egyszerűen leírom a tényeket. A nő otthon van, van ideje. Mégse ül le soha a kislánnyal játszani, vagy mennek el ide-oda. Vettünk haza neki mesekönyveket is, mert imádja őket, tud már olvasni is. De általában úgy szoktuk, hogy vagy én, vagy a férjem először elolvassa, és utána ő is. Az anyja arra sem hajlandó, hogy legalább ő olvasson neki. Csak nem értem, hogy mitől annyira fáradt? Otthon van. Nem foglalkozik saját magával sem, nem jár sehová. Kapcsolata nincsen, barátnői sem nagyon. Tehát tényleg nem értem, hogy mi lehet otthon az a borzasztóan fárasztó dolog, ami miatt nem tud másfél, 2 órát a gyerekkel lenni egy nap legalább.
2018. okt. 11. 15:33
 27/48 anonim ***** válasza:
77%

“Ehhez képest itt sorra olvasom az olyan válaszokat, hogy a kérdező szétbarmolta a kislány családját, most hogy is van ez? :D”


Kettő éves volt a kislány, mikor elváltak a szülei. Az azt jelenti, hogy vagy terhes nővel, vagy egy egyéves kisbaba anyjával “versenyzett” a gyermektelen kérdező a farok... akarom mondani a férfiért. Szerinted egy frissen szült nő meg tudja adni mindazt, amit egy tiptopp szerető? Nyilván a gyereksírás és pelenkák, meg az anyatejes mellű, mindig fáradt felesége helyett szívesebben hancúrozott a kérdezővel a férj... de akinek van bőr a képén ilyet megtenni, az nem nevezhető emberi lénynek. Egyikük sem, a férj sem, és a mindig készségesen terpesztő szerető sem.

2018. okt. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
82%

“Nem foglalkozik saját magával sem, nem jár sehová. Kapcsolata nincsen, barátnői sem nagyon.“

Hű, te aztán otthon vagy a szokásaiban, az életében. Nagyon sokat beszélgetsz vele, hogy így tudod mindezt, ugye?

2018. okt. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
82%

Utolso,

Tudod ez ugy van, hogy minden hazassagban vannak nehez idoszakok. Ilyen pl egy gyerek szuletese is. Nyilvan az apa egy troger ha felelotlenul csinal gyereket vagy felrelep. De lasd be az a no aki asszisztal ehhez, az aki csabitgat, szandekosan teszi magat, az egy semmirekello. Olyan ez mint amikor a kover vert izzadva kuzd, hogy dietazzon, probal lefogyno de valaki folyton dugdossa az orra ala a sutemenyt. Nyilvan a kover eszi meg vegul, de ne mondd mar, hogy a kinalgato nem egy rohadek gennylada.

A feleseg viszont jol jart, meg ha most nem is hinne ezt el. De eljon meg az o ideje, amikor talal egy rendes embert, hatradol a fotelban es vegignezi ahogy az uj asszony fog szulni es a kedves apuka dugogatja a harmas szamu csajt. Mert az ilyen nem valtozik. Legfeljebb annyiban, hogy egyszer bevallotta es elvalt, a kovetkezonel mar titokban probalja csinalni. De hogy csinalni fogja, az 100000000 %.

2018. okt. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
Jaj, megjöttek a jósok is, de jó. :D
2018. okt. 11. 15:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!