Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám miért támaszt fel...

Az anyám miért támaszt fel velem szemben elvárásokat, míg azt mondja, hogy egy fiú már akkor jó pasi, ha "nem iszik, nem dohányzik, nem nőzik, és van munkája"?

Figyelt kérdés

Nekem S-es méretnek kell lennem, ha látja, hogy hízni kezdek, rám szól, kitűnő tanulónak kell lennem, két felsőfokú nyelvvizsga, jogsi, nyári meló, de a pasi dögölhet otthon és hisztizhet, hogy unatkozik, és még neked kell hozzá alkalmazkodni. Ha az exem jött hozzám, meg kell vendégelni, háromféle süti, megkínálni, ki kell nézni, mit szeret, ízléses elrendezés, de én dicsérjem meg, ha megkínál nápolyival vagy otthoni maradékkal és köszönjem meg.

Nekem miért kell tökéletesnek lennem, amikor a pasi lehet ronda és bunkó?


2018. okt. 15. 09:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ez a "mindegy, csak vigyék" hozzáállás csak nagyon szegény, sokgyerekes falvakban volt, meg vénlányoknál, meg akkor ha nő "szégyenben volt" (házasságon kivül szült gyereket, kompromittáló helyzetben találták, köztudottan nem volt szűz). Amióta világ a világ, és minél szebb, fiatalabb, és társadalmilag jobban álló volt a lány, mindig próbálták "jól" férjhez adni (még ha a szempont, nem is a lány boldogsága, hanem a család anyagi vagy társadalmi helyzetének a javítása volt)
2018. okt. 15. 10:32
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

"Ha ilyen a szemléleted, tudatállapotod, nem fognak tudni eladni téged"


Na hálistennek, hogy nem tudják eladni a kérdezőt. Addig jó neki.

2018. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert anyád szolgalelkü nőimitátor..
2018. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
42%
Ne haragudj de erősen fogalmazok: Anyud mikor volt rendesen kikormolva? Itt erről fúj a szél.
2018. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Szerintem soha. Meg eddig minden fiúval, akit hazahoztam, úgy kezdett viselkedni előbb-utóbb, mintha az ő "udvarlója" lett volna... úgy pirult, úgy várta őket, úgy beszélt róluk, mintha az ő barátai lettek volna.
2018. okt. 15. 14:36
 16/20 anonim ***** válasza:
54%
Hiánya van.. Ne engedd a párod közelébe ez jo tanács..
2018. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
20%
"Szerintem soha" -hát egyszer biztos, mert véletlenül besikeredtél valahogy. Sajnos. Mert állati undorító lény vagy, itt szidatod a szerencsétlen gyakori társasággal az édesanyád. Itt lehetsz ronda bunkó és tapírlelkű, gratulálok, még írj ki 100 ilyen ál"kérdést".
2018. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Inkább neked van hiányod, 67-es.
2018. okt. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
29%

előző?amiért is nem állok be a valakit háta mögött ISMERETLENÜL kórusban szidó, alázó társulatba? persze. Hiányolom szidókórusból a mindenhova adukártyaként bevágó "mérgező szülők" alakot. Mit is tudunk? a szülő felnevelte, taníttatta a lányát, aki FELNŐTTKÉNT itt tamtamozik, hogy miért ilyen gennnyláda a szülője? mert megkínálta a vendéget süteménnyel. Gratulálok.

Ha a magát tökéletesnek hívő kevély kérdező meg meri mutatni ezt a kérdést és feleletsorozatot az anyjának: akkor nem teljesen rossz, és még a kapcsolat rendbetétele is létrejöhet.

Ha nem: érvényes ami mindenkire, aki valakit háta mögött kibeszél, szid, leröhög, gúnyol, aláz

- ilyet csak immorális emberek tesznek.

2018. okt. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
55%

De frusztrált itt valaki. :D

Inkább vegyél egy jó hidegzuhanyt. Vagy verd ki. Mindenkinek jobb lesz.

2018. okt. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!