Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tüntessem el apám...

Hogyan tüntessem el apám mellől, azt a fúriát aki átveri?

Figyelt kérdés

Anyukám meghalt. Apukám összejött a bátyjának a lányával. Na már most azt tudni kell a "pótanyuról" hogy egy igazi ordas. Elvileg értheti is nagyon a dolgát ha két pasi is enmyire megdöglik érte. Az A illetővel 2 éve van együtt. Nem a "pótanyutól" tudom. Felvettem a kapcsolatot A-val. Elmondtam neki hogy apuval van együtt. Nem hitt nekem. Elmondtam apunak. Apu sem hitt nekem. Én és szegény édesanyám soha semmi ajándékot nem kaptunk apámtól. Szegénységben éltünk, megértem. De a "pótanyu" anyám halála után egy nappal már elrángatta magához apámat. Apám nem üres kézzel ment. Ajándékra és benzinre volt pénz? A 40 kilós anyám egy csokit nem érdemelt? Apám most is a nővel teletonál. A nö hívta, azaz a "pótamyu". Apámmal beszélgettünk épp, de a nő kedvéért csapot papot otthagyott.

Rossz úgy élni hogy a két szülőből egy sincs meg. Az aki törődött velem meghalt. Az maradt aki leszar engem.

Hogy tüntessem el a mőt apám életéből hogy ne szakadjon meg minden percben a szívem?



2018. okt. 16. 21:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%

A bátyád lányával összejönni nem vérfertőzés?

Így a bátyád egyben az apósod is. :)

2018. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Anyám bátyjának a lányáról van szó.
2018. okt. 16. 21:12
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Mit keresel te egyáltalán ebben a közegben?
2018. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ebbe születtem bele.
2018. okt. 16. 21:13
 5/22 A kérdező kommentje:
Addig minden rendben volt amíg édesanyám élt.
2018. okt. 16. 21:14
 6/22 anonim ***** válasza:
14%

Apukád nem szabad önálló felnőtt ember, hogy azzal jöjjön össze, akivel akar?

Ne csinálj semmit, mert apukád szabad ember, azt csinál, amit akar. Te inkább foglalkozz a saját életeddel vagy tanulj meg főzni!

2018. okt. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
4 Akkor ideje, hogy elköszönj tőlük és felépítsd a saját életed, távol tőlük.
2018. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
6 Te inkább jobb ha a saját életedet rakod rendbe, utána másét. De ameddig a tied romokba, és ide oda hánykólodsz, addig szerintem egy fiatal gyereknek ne te mond meg, hogy az apja mit tehet... Főleg akkor amikor annak kéne még gondoskodnia róla, mellette állnia, és segítenie, nem az ócska ringyók, meg a f.rka után koslatnia.
2018. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

Reméljük apádat még visszakapod.

Ha jól értem megtetted amit meg kell, jó nagy cirkusz lesz, de jobb lenne ha kijózanodna ebből a nőből.

2018. okt. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
92%
Úristen! Nagyon sajnálom:( Én ebbe a helyzetbe beleőrülnék. Minden elismerésem a tiéd,hogy ezt így kibírtad. Az a baj,hogy ez a nő teljesen megbolondította apudat. Hiába mondasz bármit,nem akarja majd elhinni. Saját magának kell erre rájönnie. Sajnos nem lehet mit tenni. Biztos vannak körülötted barátok vagy rokonok ,akik segítenek és megbízhatsz bennük. Próbálj meg egy kicsit nem ezzel foglalkozni és tudom,hogy baromi nehéz,de túllépni. Mert te nagyon erős és értékes vagy! Sok kitartást kívánok neked!
2018. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!