Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tüntessem el apám...

Hogyan tüntessem el apám mellől, azt a fúriát aki átveri?

Figyelt kérdés

Anyukám meghalt. Apukám összejött a bátyjának a lányával. Na már most azt tudni kell a "pótanyuról" hogy egy igazi ordas. Elvileg értheti is nagyon a dolgát ha két pasi is enmyire megdöglik érte. Az A illetővel 2 éve van együtt. Nem a "pótanyutól" tudom. Felvettem a kapcsolatot A-val. Elmondtam neki hogy apuval van együtt. Nem hitt nekem. Elmondtam apunak. Apu sem hitt nekem. Én és szegény édesanyám soha semmi ajándékot nem kaptunk apámtól. Szegénységben éltünk, megértem. De a "pótanyu" anyám halála után egy nappal már elrángatta magához apámat. Apám nem üres kézzel ment. Ajándékra és benzinre volt pénz? A 40 kilós anyám egy csokit nem érdemelt? Apám most is a nővel teletonál. A nö hívta, azaz a "pótamyu". Apámmal beszélgettünk épp, de a nő kedvéért csapot papot otthagyott.

Rossz úgy élni hogy a két szülőből egy sincs meg. Az aki törődött velem meghalt. Az maradt aki leszar engem.

Hogy tüntessem el a mőt apám életéből hogy ne szakadjon meg minden percben a szívem?



2018. okt. 16. 21:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
fotózd vagy videózd őket le és küldd el A-nak névtelenül
2018. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%
Úgy hogy felfogod: ebben a sztoriban nem a nő a hunyó, hanem apád. Ha ez a nő lelép, majd lesz másik aki ugyanúgy fontosabb lesz neki mint te meg anyud voltak. Úgyhogy itt apáddal kell valamit kezdeni.
2018. okt. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szívszorító ez, sajnálom! :(

Nem tudom hány éves vagy, de amint teheted hagyd ott ezt az egészet. Ha apukád ennyire nem törődik veled, akkor nem fog maskor sem.

2018. okt. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Kedves 6. Képzeld tudok főzni. Ugyanis szakács vagyok! ;)
2018. okt. 17. 04:52
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2018. okt. 17. 04:53
 16/22 anonim ***** válasza:
32%
Na, azért én megnézném a nő oldaláról is a sztorit.
2018. okt. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
14%
A fúriának nem az a jelentése, amit te képzelsz.
2018. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
46%
Egy szerelmes férfira nem tudsz hatni sehogy, idővel neki kell rájönnie, hogy mégsem olyan szép és jó minden. Elmondhatod a véleményed, de hagyd őket békén, mert ebből csak te jöhetsz ki rosszul. Apád felnőtt ember, a te unokanővéred meg egy szemérmetlen, pofátlan, nimfomániás nő, aki úgyis le fog lépni. Nyilván apádnak imponál, hogy nem úgy kell megöregednie, mint egy özvegy vénember, hanem ez a pipi minden titkos vágyát teljesíti. Nem véletlen az a mondás, hogy a férfi a farka után megy. Ha megkap mindent, onnantól letojja, hogy a nő főz-e, rendes-e, mert csak a szex érdekli, más nem számít. Most apád bele van habarodva, egy rózsaszín mámorban él, de ez elmúlik, csak légy türelmes és várd ki a végét. Olyan ez, mint amikor a tapasztalatlan tinilányt győzködi az anyja, hogy a fiúk csak kihasználják, ne higyjen el mindent.
2018. okt. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
31%
Fúj a koszos qrvája van neki izlése,hogy a saját nagybátyja kell neki.
2018. okt. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
73%

19-es: Nem a saját nagybátyja, csak hülyén fogalmazott a kérdező.

Az apja nem a saját bátyjának a lányával jött össze, hanem a kérdező anyukájának (aki meghalt), annak a bátyjának a lányával jött össze, így meg már nem vérrokon.

2018. okt. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!