Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te elmondtad szülőknek, hogy...

Te elmondtad szülőknek, hogy már nem vagy szűz?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, ez nem tartozik más emberre, 18 évesen van olyan önálló az ember, hogy eldönti akar-e lefeküdni valakivel, vagy nem. Aztán megtudta és kiakadt, szerinted jogosan kéri számon ilyenkor egy anya, hogy nem lett neki beszamolva saját intim életemről?

2018. okt. 18. 14:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát így nem, de szerintem sejtik abból, hogy együtt élünk a barátnőmmel :D
2018. okt. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Én is így voltam vele, hogy szerintem sejti, de amikor megtudta hogy barátnőm van, akkor elkezdett szexuális felvilágosítást adni, meg ha majd arra kerül a sor akkor hogyan kell védekezni... Mondtam neki anyu miről beszélsz, hónapok ota rendszeres szexuális életet élünk, tudom hogy kell csinálni. Akkor szakadt el nála a cérna, hogy miért nem tisztelem meg avval, hogy ilyen fontos dolgot nem mondok el neki stb. Nem megyek bele.

De szerintem 18 felett nem kell tudnia erről a szülőknek.

2018. okt. 18. 14:28
 3/26 anonim ***** válasza:
73%

Egy ilyen intim magánügy nem igazán tartozik a szülőkre.

Ahogy az sem milyet szarsz.

2018. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
Majd ha jon az unoka akkor mar kezdhetnek gyanakodni. Ilyesmihez pedig az egvilagon senkinek semmi koze. Maganelet.
2018. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy a kiakadásának inkább csak az a tárgya, hogy rosszul esett neki az, hogy nem számoltál be neki erről.

Én is úgy vagyok vele, hogy magánügy, pedig szoros kapcsolatom volt a szüleimmel. A felnőttkor küszöbén az intim dolgokat nem szívesen beszéli meg az ember velük, ez természetes.

2018. okt. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%
Egyes törzseknél egy idősebb személlyel kell elveszíteni a szüzességet, nem felejtetted el beleírni hogy te is valamelyik fekete lábú oroszlán kolóniában élsz? Lehet neki megvolt az a nyugdíjas néni aki kiűzi belőled az ártó szellemet, erre te meg itt keresztülhúzod a számításait. Mást nem tudok elképzelni, normális családban ez nem igazán téma. A felvilágosítással is csak 4-5 évet késett el. Én a törzsre szavazok jelöljük meg.
2018. okt. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Anyam nem nyagatott! Nem kert szamon. Igen mondtam neki h lefekudt valakivel es ennyi!
2018. okt. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%
7es vagyok. Szexualis felvilagositasteg szerintem minden szulonek kene tartania a gyerekenek, sajnos ezt sokan mulasztjak. Evvel o nem akart rosszat!
2018. okt. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem
2018. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
18 évesen akart felvilágosítani? Van baj
2018. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!