Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te elmondtad szülőknek, hogy...

Te elmondtad szülőknek, hogy már nem vagy szűz?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, ez nem tartozik más emberre, 18 évesen van olyan önálló az ember, hogy eldönti akar-e lefeküdni valakivel, vagy nem. Aztán megtudta és kiakadt, szerinted jogosan kéri számon ilyenkor egy anya, hogy nem lett neki beszamolva saját intim életemről?

2018. okt. 18. 14:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
86%

Én elmondtam anyukámnak. Nem faggatott, csak megkérdezte.

Nem voltam 18, és nem mindjárt másnap, kicsit később mondtam el.

2018. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
En sem mondtam el semmit,de voltak kerdeseim amibol tudhattak h mire keszulok. Csak en fatert kerdeztem merthogy pasi vagyok,kihasznalta az ilyen beszelgetesekek h a lelkemre kosse h az ovszer kotelezo es hogy ne szorakozzunk a megszakitasos sztorival...
2018. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

"18 éves voltam mikor elvesztettem a szüzességem, anyukám volt az első aki megtudta."



Ő vette el vagy hogy? Ő volt az első? Te sem tudtad előtte? Nem akármilyen kapcsolatotok van.

2018. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát én még szűz vagyok és csak 16 éves (de tudom, hogy sokan már az én koromban nem szüzek), de nem számolnék be anyámnak arról, hogy elvesztettem. Pedig ő elvárná, azt tudom, merthogy egy anya mindent tudni akar a gyerekéről. De hát ez annyira magánélet.

Neked van igazad, nem kötelességed beszámolni a szexuális életedről, főleg, hogy 18 éves vagy, tehát hivatalosan nagykorú. Az meg, hogy mostanában állt neki felvilágosítani, az is elég érdekes. Jól elkésett vele. Nem is értem, hogy gondolják ezt az emberek. Hogy odaállsz anyád elé és mondod, hogy “szia anya, képzeld, lefeküdtem XY-nal, már nem vagyok szűz”, vagy mi? Tagadni nem kell, de beszámolni sem kell róla.

De valakiknél ez teljesen természetes. Például anyukám barátnőjének a fia alig 15 évesen (még 1 hónap volt hátra, hogy betöltse a 15-öt) lefeküdt a barátnőjével, és olyanokat is elmondott az anyjának, hogy szorította a gumi, meg hogy úgy látta, a barátnőjének nem sikerült “elmenni”. Nem tudtam, mit gondoljak...:D

2018. okt. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
37%
Amikor megdugtam az első csajomat, arra büszke voltam, amikor melegekkel hetyegtem és elvették a popsikám szüzességét, azzal nem dicsekedtem el.
2018. dec. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Született egy kislánykám. Szerintem sejtik. De szólok azert nekik :)
2020. márc. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!